Giant

Międzynarodowa marka biurowa myhive rośnie w siłę

|
EMPARK Mokotów Business Park dołącza do marki biurowej myhive.
Mokotów Business Park to od teraz myhive Mokotów
Od dziś oficjalnie, cztery budynki, znane dotąd pod nazwą EMPARK Mokotów Business Park dołączają do należącej do IMMOFINANZ, międzynarodowej marki biurowej, myhive.

Tym samym myhive w Warszawie to już dziesięć budynków biurowych z łącznie 233.000 m kw. powierzchni pod wynajem, 165 najemcami oraz prawie 17.000 osobami pracującymi w tych nieruchomościach. Zgodne z definicją i założeniami marki, wdrożenie myhive w tej części stołecznego portfela IMMOFINANZ zostało poprzedzone licznymi inwestycjami w zakresie kompleksowej poprawy udogodnień dla użytkowników budynków. Co więcej, zmianie uległa sama nazwa tego kompleksu biurowego – od teraz to: myhive Mokotów.  

Budynki, które zostały uwzględnione pod brandem myhive to: Taurus – od teraz myhive Mokotów One, Syriusz – od teraz myhive Mokotów Two, Orion – od teraz myhive Mokotów Three oraz Saturn – od teraz myhive Mokotów Four.

Udogodnienia wdrożone w myhive Mokotów obejmują zarówno zmiany wizualne – zupełnie nowe, ciepłe i przyjazne lobby w każdym z budynków – na wzór tych, już istniejących w innych lokalizacjach myhive, jak również dostęp dla każdej osoby pracującej w tym miejscu do pełnej oferty z zakresu community managementu. Oznacza to szereg gwarantowanych przywilejów, w tym m.in. uczestnictwo w licznych eventach, dostosowanych aktualnie do okresu pandemicznego, grupach sportowych, warsztatach eksperckich, na które użytkownicy mogą zapisać się poprzez aplikację myhive.

– Bardzo pozytywne opinie, które otrzymywaliśmy odnośnie naszego konceptu myhive, zarówno ze strony najemców, jak i rynku, były podstawą do objęcia tą marką również pozostałej części naszego warszawskiego portfela biurowego. Dzięki dokonanym w tej lokalizacji inwestycjom nie tylko zapewniamy wartość dodaną naszym najemcom, ale także osiągamy nasz strategiczny cel, jakim było uwzględnienie pod tym brandem wszystkich naszych budynków w stolicy. Od dziś oficjalnie cały lokalny portfel biurowy IMMOFINANZ funkcjonuje jako myhive, ze swoimi charakterystycznymi wyróżnikami, które widać już od wejścia do każdego z naszych budynków – powiedziała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ.

myhive Mokotów dołącza do istniejących już myhive Warsaw Spire, myhive Crown Point i myhive Crown Tower, które są zlokalizowane na warszawskiej woli, tuż przy metrze Rondo Daszyńskiego, myhive Nimbus, który mieści się na pobliskiej Ochocie, przy Alejach Jerozolimskich, oraz mokotowskich myhive Park Postepu i myhive IO-1.

 

myhive to z sukcesem wdrożona i stale rozwijana marka biurowa, która aktualnie obejmuje 27 budynków biurowych w siedmiu europejskich miastach (Warszawa, Wiedeń, Budapeszt, Bukareszt, Praga, Dusseldorf i Bratysława) z łącznie ponad 606.000 m kw. GLA.


0.0
Napisz pierwszy komentarz