Giant

Deloitte pomogło Modernie znaleźć nowe biuro w Warszawie

|
Moderna nowym najemcą w Warsaw Unit w Warszawie, fot. materiały partnera.
Moderna nowym najemcą w Warsaw Unit w Warszawie, fot. materiały partnera.
Wsparcie ekspertów z Deloitte polegało na znalezieniu nowej lokalizacji oraz negocjacjach umowy najmu w imieniu Moderny. Tym samym firma dołączyła do grona najemców Warsaw Unit – biurowca oddanego do użytku w ubiegłym roku.

Moderna nowym najemcą Warsaw Unit

Podczas poszukiwań biura dla Moderny istotna była nie tylko lokalizacja, ale również aspekty techniczne budynku, spełnienie najwyższych standardów wykończenia oraz oferty usług dodatkowych wpisujących się w potrzeby młodego, dynamicznie rozwijającego się zespołu.

Ostatecznie stanęło na biurze o powierzchni 4500 mkw. w biurowcu Warsaw Unit. W tej lokalizacji powstanie centrum usług biznesowych, które będzie wspierało działania producenta szczepionki przeciwko COVID-19 na całym świecie. Planowane jest otwarcie działów odpowiedzialnych za m.in. finanse, kadry, nadzór nad bezpieczeństwem farmakoterapii, zakupy, łańcuch dostaw, wsparcie klienta, usługi prawne oraz usługi cyfrowe.

Warsaw Unit zlokalizowany jest w ścisłym centrum stolicy. Ponadto obiekt może pochwalić się nowoczesną infrastrukturą oraz spełnianiem najwyższych standardów technicznych. Nie bez znaczenia są również kwestie dotyczące zasad zrównoważonego rozwoju. Biurowiec liczy 46-pięter. Został oddany do użytku w maju 2021 roku. To kolejny obiekt Ghelamco znajdujący się przy Rondzie Daszyńskiego. Łącznie dla najemców przygotowano 59 tys. mkw. powierzchni biurowej wraz z lokalami usługowymi i gastronomicznymi na parterze. Warsaw Unit jest certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Excellent. Jako jedyny w naszym kraju może pochwalić się precertyfikatem w systemie WELL v2 Core.

Doradcy Deloitte uczestniczyli w procesie poszukiwania, negocjacji umowy, a także najmie powierzchni.


0.0
Napisz pierwszy komentarz