Park Project II

Biurowa strona Wieliczki

Na zdjęciu: inwestycja Przy Parku firmy Murapol SA
Na zdjęciu: inwestycja Przy Parku firmy Murapol SA
Nie tylko Kraków, ale również atrakcyjna turystycznie Wieliczka może poszczycić się nowoczesną powierzchnią biurową.

Ogólnopolski deweloper mieszkaniowy Murapol SA ma do zaoferowania przestrzeń biurową i mieszkalną w słynącej z Kopalni Soli Wieliczce. Na terenie o powierzchni 17 363 m kw. zlokalizowany jest kompleks Przy Parku, gdzie stanęły 4 budynki mieszkaniowe i dwa obiekty handlowo-usługowo-biurowe (11 000 m kw.).

W dwóch trzykondygnacyjnych budynkach o charakterze komercyjnym najemcy mają do swojej dyspozycji atrakcyjną przestrzeń usługowo-handlową na parterze oraz powierzchnię biurową na wyższych kondygnacjach. Pierwszy biurowiec jest wyposażony w windę. Na powierzchni  2360 m kw znajdują się w nim różnej wielkości moduły biurowe – łącznie dostępnych jest  29 lokali o metrażach, wahających się w granicach 40 – 93 m kw. Drugi biurowiec oferuje lokale o metrażach  47 – 92m kw.

Warto podkreślić, że inwestycja jest znakomicie skomunikowana z centrum Krakowa. Położenie w pobliżu węzła wielickiego i zjazdu na autostradę A4 umożliwia bezproblemowy transport samochodem, zaś dojazd do stolicy Małopolski komunikacją miejską zajmuje ok. 15 min. W odległości 20 km od kompleksu położony jest Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice.

Na miejsce swojej inwestycji firma Murapol SA wybrała okolicę, w której przeważa zabudowa mieszkaniowa. Daje to duże możliwości najmu lokali usługowych i zwiększa atrakcyjność lokalizacji.

Deweloper posiada na swoim koncie liczne realizacje w Bielsku-Białej, Krakowie i Wieliczce, Tychach, Katowicach, Gdańsku i Wrocławiu. Łącznie oferuje 1400 mieszkań w 9 miastach Polski (listę wymienionych miejscowości dopełniają Warszawa i Poznań) oraz lokale użytkowe w 6 miastach Polski. Inwestycja Przy Parku stanowi debiut Murapola na rynku powierzchni biurowych.


0.0
Tagi: Murapol
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra