Agrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoINTER-BUD logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoKontor logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Oficjalne szkolenia LEED

Zdjęcie wykonano podczas szkolenia LEED.
Zdjęcie wykonano podczas szkolenia LEED.
Zakończyła się druga edycja szkoleń LEED. Seminaria odbyły się w dniach 12 i 13 lipca w Warszawie. Udział w szkoleniu wzięło 35 uczestników.

Szkolenia LEED odbyły się w biurze Skanska Property Poland w Warszawie. W dniach 12-13 lipca PLGBC zorganizował spotkania dla zwolenników budownictwa zrównoważonego rozwoju, chcących poszerzyć swoją wiedzę. W pierwszym dniu odbyło się szkolenie LEED 201, przygotowujące do przystąpienia do egzaminu LEED Green Associate. Podczas spotkania uczestnicy otrzymali informacje na temat samego egzaminu oraz materiałów naukowych na temat zrównoważonego budownictwa.

W drugim dniu odbyło sie szkolenie LEED 251 BD + C. Daje ono wiedzę umożliwiającą rozpoczęcie pracy nad projektami, które ubiegać się mają o certyfikacje LEED-CS oraz LEED-NC. Program ten jest kontynuacją szkolenia LEED 201 i jest oficjalnym kursem przygotowującym do egzaminu LEED AP BC+C.

W szkoleniu brało udział 35 uczestników. Seminaria odbywały się w języku polskim, co jest zdecydowanym ułatwieniem dla uczestników. Jednakowoż materiały szkoleniowe oraz prezentacje przygotowane zostały jedynie w języku angielskim. Biorący udział w szkoleniach otrzymali certyfikaty ukończenia szkoleń wydane przez USGBC.

Następne szkolenia tego typu odbędą się w październiku podczas PLGBC Green Building Sympozjum oraz w grudniu br. Szkolenia organizowane będą przez PLGBC, organizację, która zajmuje się promowaniem zasad budownictwa zrównoważonego rozwoju w Polsce w myśl zasady potrójnej odpowiedzialności: środowiskowej, socjalnej oraz ekonomicznej.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra