Giant

Kolejny ekologicznych biurowiec GTC w Polsce

|
Biurowiec Artico w warszawie, źródło: materiały prasowe
Biurowiec Artico w warszawie, źródło: materiały prasowe
Już 18 budynków Globe Trade Centre otrzymało zielone certyfikaty BREEAM oraz LEED. Ostatnio dołączył do nich biurowiec Artico w Warszawie.

Biurowce GTC z  BREEAM i LEED

Global Trade Center może się pochwalić świetnymi wynikami w kwestii jakości oraz ekologii stawianych budynków. Wraz z przyznaniem oceny „very good” biurowcowi Artico, zakończył się proces certyfikacji wszystkich inwestycji dewelopera. Warto zwrócić uwagę na fakt, że oprócz zlokalizowanych w wielu polskich miastach biurowców, zalazły się wśród nich również centra handlowe. Są to warszawska Galeria Północna oraz częstochowska Galeria Jurajska. To naprawdę duże osiągnięcie, ponieważ wciąż niewiele tego typu budynków spełnia wymogi BREEAM oraz LEED. Potwierdzają one systematyczne i skuteczne działania proekologiczne GTC oraz dbałość o uzyskanie najwyższej jakości i dobrostanu najemców.

Przyznanie certyfikatu biurowcowi Artico podsumował prezes zarządu GTC Yovav Carmi: Jestem dumny, że zakończyliśmy proces certyfikacji wszystkich naszych budynków w Polsce. Jako odpowiedzialny społecznie inwestor dbamy o środowisko i stale inwestujemy w proekologiczne rozwiązania. Naszą uwagę koncentrujemy na zapewnieniu wysokiego poziomu wellbeing naszych najemców. Tworzymy miejsca, w których ludzie czują się dobrze, bezpiecznie i mogą efektywnie pracować – mówił.

Ostatni z certyfikowanych budynków – Artico – znajduje się na warszawskim Mokotowie. Jest to biurowiec klasy A, o powierzchni 7 600 mkw. rozlokowanych na 8 piętrach. Jego głównym najemcą jest firma CBRE Corporate Outsourcing.


 


 


 


 


0.0
Napisz pierwszy komentarz