Giant

Gras Savoye Polska w Ambassador Office Building

Oddanie do użytku Ambassador Office Building planowane jest na koniec 2012 r.
Oddanie do użytku Ambassador Office Building planowane jest na koniec 2012 r.
Warszawa. Lider w dziedzinie pośrednictwa i doradztwa ubezpieczeniowego najemcą 3200 mkw. powierzchni mokotowskiego biurowca.

Gras Savoye Polska zajmie w sumie trzy piętra budowanego obecnie Ambassador Office Building, inwestycji Kronos Real Estate. Całkowita powierzchnia użytkowa kompleksu to 15 600 mkw. Gras Savoye Polska, obecna na polskim rynku od dwudziestu lat, będzie mieć do dyspozycji również taras widokowy. W biurowcu Ambassador Office Building znajdą się wszystkie działy firmy, w tym call center czynne 24h.

- Polska jest dla Gras Savoye jednym z najważniejszych rynków europejskich, czego potwierdzeniem jest dynamika rozwoju naszej firmy. Branża ubezpieczeniowa nadal ma duży potencjał rozwoju, podobnie jak Gras Savoye Polska. Przeprowadzka do nowej siedziby to potwierdzenie naszej silnej pozycji. Na przestrzeni ostatnich 6 lat, liczba etatowych pracowników wzrosła o 100 osób! – powiedział Marcin Kamiński, Dyrektor Finansowy Gras Savoye Polska.

Dużą zaletą Ambassador Office Building jest jego lokalizacja. Kompleks położony jest blisko Galerii Mokotów, ma dobre połączenia komunikacyjne - metro, kilka linii tramwajowych i autobusowych, co nie jest bez znaczenia dla potencjalnych najemców.

- Cieszymy się, że firma Gras Savoye Polska skorzystała z naszych usług doradczych. W procesie poszukiwania nowej siedziby firmy w Warszawie naszym celem było znalezienie powierzchni, która będzie bardziej efektywna, poprawi jakość i komfort pracy pracowników. Ambassador Office Building doskonale wpisuje się w tę koncepcję - powiedziała Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO, który doradzał w wyborze biura firmie Gras Savoye Polska. 


0.0
Napisz pierwszy komentarz