Giant

Solid Security zajmie powierzchnie w Ideal Idea Park III

Firma Solid Security wynajęła powierzchnie biurowe i magazynowe w warszawskim kompleksie.

Solid Security, firma działająca w sektorze ochrony osób i mienia, wynajęła 1 500 mkw powierzchni biurowej i 3 000 mkw powierzchni magazynowej w Ideal Idea Park III w Warszawie. Podczas transakcji właścicielowi, firmie Ideal Idea, doradzał CBRE. Najemcę reprezentował Colliers International Polska.

Jesteśmy zadowoleni, że Solid Security dołączył do grona klientów Ideal Idea, którego prestiżowymi najemcami są takie firmy jak Medicover, Ventia, Helkra oraz Centrum Medyczne Damiana, Comp.S.A, i inni. Nieruchomość usytuowana jest w niedalekiej odległości od głównych węzłów komunikacyjnych stolicy, z czego korzyści czerpać będą zarówno pracownicy, jak i klienci Solid Security. Deweloper oferuje wykończenie pomieszczeń pod klucz, co jest dodatkowym atutem tego projektu - stwierdził Łukasz Kałędkiewicz, Dyrektor działu powierzchni biurowych w CBRE.

Ideal Idea Park III powstaje przy ul. Działkowej 115 w Warszawie. Kompleks oferuje ponad 18 500 mkw nowoczesnej powierzchni biurowo-magazynowej w czterech halach. Całkowita powierzchnia biur wynosi 4 276 mkw. Najemcy korzystać mogą z 230 miejsc parkingowych, z czego 12 to miejsca dla samochodów ciężarowych. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na drugi kwartał 2013 r.

Ideal Idea to firma deweloperska działająca na rynku miejskich obiektów magazynowo-biurowych, tzw. Small Business Unit (SBU), charakteryzujących się wysokim standardem wykończenia. Spółka powstała w 2006 roku i działa głównie na rynku warszawskim.


0.0
Napisz pierwszy komentarz