Giant

Electronic Arts w Ambassadorze

Firma Electronic Arts wynajęła powierzchnię biurową w warszawskim obiekcie Ambassador.

Electronic Arts Polska, lider na Polskim rynku elektronicznej rozrywki, wynajął 530 mkw powierzchni biurowej w warszawskim biurowcu Ambassador. Właścicielem budynku jest Kronos Real Estate, któremu podczas transakcji doradzała firma CBRE.

Cieszymy się, że Electronic Arts zdecydował się dołączyć do grona prestiżowych najemców Ambassadora. Pracownicy firmy będą mogli cieszyć się przyjaznym środowiskiem pracy oraz licznymi atrakcjami jakie zapewni im ten nowoczesny budynek - powiedział Łukasz Kałędkiewicz, Dyrektor działu powierzchni biurowych w CBRE.

Ambassador zlokalizowany jest w biznesowym centrum dzielnicy Mokotów. Obiekt oferuje 14 900 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A. Dodatkowo w biurowcu znajduje się 1 000 mkw powierzchni handlowej oraz czteropoziomowy podziemny parking z 298 miejscami postojowymi. W bliskim sąsiedztwie biurowca znajduje się Galeria Mokotów oraz linie metro, autobusowe i tramwajowe.

Electronic Arts działa w sektorze elektronicznej rozrywki od 1982 r. Jest wydawcą gier takich jak  seria FIFA, Battlefield, Need For Speed, Mass Effect oraz The Sims.

Pod względem przychodów w 2011 r. CBRE jest największą firmą doradczą w dziedzinie nieruchomości komercyjnych na świecie. Zatrudnia 34 000 pracowników, którzy obsługują około 300 biur na całym świecie. Świadczą usługi w zakresie inwestycji i wynajmu, zarządzania nieruchomościami, administracji i bankowości, wycen, analiz i konsultingu.


0.0
Napisz pierwszy komentarz