Vantage Development S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKontor logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoTétris Poland logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAgrobex Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoINTERBIURO logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowi najemcy w Green Horizon

Green Horizon
Green Horizon
Skanska Property Poland podpisała sześć umów najmu w łódzkim biurowcu.

Największymi umowami najmu podpisanymi przez Skanska Property Poland są umowy z SouthWestern oraz z Grupą Medicover. Dodatkowo do kompleksu wprowadzą się Getin Noble Bank (na powierzchnię 175 mkw.), BNP Paribas (150 mkw.) oraz PKO Bank Polski (150 mkw.). Na powierzchni około300 mkw otwarta zostanie kantyna.

SouthWestern to firma z sektora nowoczesnych usług biznesowych. Zajmie 2 100 mkw w powstającym właśnie budynku B kompleksu Green Horizon. Podczas transakcji doradzała firma Cushman&Wakefield.

Jesteśmy obecni w Łodzi od 6 lat, ale cały czas szukaliśmy atrakcyjnych, nowoczesnych biur, zlokalizowanych w centrum, z doskonałym dostępem do infrastruktury komunikacyjnej, przestrzenią dla naszych pracowników i klientów oraz możliwością rozszerzenia umowy w przyszłości. Green Horizon spełnia te wymogi, a ponadto oferuje o wiele więcej. Budynek zapewnia dostęp do szybkiego Internetu szerokopasmowego o dużej przepustowości, co w naszym sektorze jest kluczowe, jak również wysokiej klasy system zabezpieczeń oraz dwa niezależne źródła zasilania, co gwarantuje ciągłość operacji. Dzięki temu, że biurowiec został zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami zrównoważonego budownictwa i posiada inteligentne systemy zarządzania budynkiem, to rozwiązanie jest dla nas efektywne kosztowo. Jesteśmy szybko rozwijającą się, innowacyjną firmą i nasza siedziba powinna to odzwierciedlać. Wierzymy, że Green Horizon spełni nasze oczekiwania pod tym względem i z niecierpliwością czekamy na majową przeprowadzkę do naszego nowego biura – powiedział Jim Costello, prezes SouthWestern.

Do budynku B wprowadzi się także Grupa Medicover, która planuje otworzyć tam przychodnię. Firma zajmie w obiekcie ponad 650 mkw. Przychodnia będzie jednocześnie znacznym udogodnieniem dla innych najemców obiektu. Medicover otworzyło swoje placówki także w innych biurowcach należących do Skanska.

Green Horizon to na łódzkim rynku biurowym budynek wyjątkowy, który cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony najemców ze względu na szereg atutów, w tym doskonałą lokalizację oraz energooszczędne systemy i instalacje, zapewniające oszczędności najemcom. Potwierdzeniem tego jest sukces leasingowy otwartego właśnie budynku A oraz fakt, że prowadzimy już zaawansowane negocjacje z kolejnymi najemcami – powiedział Arkadiusz Rudzki, dyrektor ds. leasingu oraz asset management w Skanska Property Poland.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra