INTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-BUD logoArchicom logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biuro podróży w Adgar Plaza

Biuro podróży Wezyr Holidays wynajęło piętro w warszawskim biurowcu Adgar Plaza B.

Adgar Postępu sp. z o.o. podpisała umowę najmu powierzchni biurowej z biurem podróży Wezyr Holidays. Firma zajęła całe 7 piętro, czyli 1 086,60 mkw w nowoczesnym, 10-piętrowym biurowcu Adgar Plaza B. Do dyspozycji ma również taras o powierzchni 48,36 mkw. Najemca wprowadził się do obiektu na początku grudnia 2012, a umowa zawarta została na 5 lat. Dzięki tej transakcji biurowiec wynajęty jest w 99%.

Potrzebowaliśmy znacznie większego biura ze względu na rozwój firmy i systematycznie rosnącą sprzedaż. Nasza nowa siedziba jest przestronniejsza i użyteczna, a nowoczesne wnętrze będzie sprzyjać jeszcze lepszej i efektywniejszej pracy zespołu Wezyr Holidays – powiedział Adil Kaan Ergün, Dyrektor Generalny Wezyr Holidays. Adgar Plaza to budynek przystosowany również do organizacji szkoleń i konferencji, co jest dla nas dodatkowo atrakcyjne przy przeprowadzaniu spotkań, m.in. z siecią sprzedaży.

Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar w Polsce podkreśla: Bardzo się cieszę, że firma Wezyr Holidays wybrała Adgar Plaza B na swoją siedzibę. Jestem przekonany, że nasz budynek w 100% spełni oczekiwania nowego najemcy. Mam także nadzieję, że takie udogodnienia jak centrum sportowo-rekreacyjne czy restauracja z kawiarnią zagwarantują najlepsze warunki dla całego zespołu Wezyr Holidays.

Budynek Adgar Plaza B stanowi część kompleksu Adgar, w skład którego wchodzą również Adgar Plaza A i Adgar Business Center. Kompleks znajduje się w centrum biznesowym na Mokotowie i łącznie oferuje 39 000 mkw. Wśród jego najemców znajdują się firmy takie jak Pfizer, DuPont, Żywiec Zdrój, Biuro Informacji Kredytowej, Business Advisors, DQS Polska, Futurestep, Gruper, MAP Polska, PartyLite, Schneider Electric, Symantec czy Urząd Zamówień Publicznych.


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz
mantra