Proton Office

Expander Advisors w Aquarius Business House

Kompleks biurowy Aquarius Business House we Wrocławiu
Kompleks biurowy Aquarius Business House we Wrocławiu
Do wrocławskiego biurowca Aquarius Business House wprowadzi się firma Expander Advisors.

Firma Expander Advisors działa w sektorze doradztwa finansowego. W biurowcu Aquarius Business House we Wrocławiu, należącym do Echo Investment, zajmie blisko 200 mkw.

Podpisanie tej umowy oznacza, że pierwszy etap inwestycji jest już wynajęty w 97 proc., a drugi – w blisko 70 proc. Najemcami w kompleksie są firmy takie jak Tieto Poland, PwC, AXIT, Randstad, Lux Med, BOŚ Bank, Credit Agricole, Jadłomania czy Farmacja Plus.

Expander Advisors początkowo działał jako portal internetowy, ale zmienił swój model funkcjonowania i stał się pierwszą w Polsce firmą doradztwa finansowego. Pierwszy oddział Expandera został otwarty w Warszawie w grudniu 2001 roku.

Kompleks biurowy Aquarius Business House jest zlokalizowany u zbiegu ulic Borowskiej i Swobodnej we Wrocławiu. Pierwszy etap projektu zakończony został w listopadzie 2012 roku. Drugi etap ma zostać ukończony w październiku 2013 roku. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Arcad z Kielc, natomiast generalnym wykonawcą stanu surowego jest Eiffage Budownictwo Mitex S.A.

Aquarius Business House składa się z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków, łącznie oferujących 25 000 mkw powierzchni. Najemcy korzystać będą mogli z 410 miejsc parkingowych oraz z szeregu funkcji dodatkowych, takich jak restauracja, salonik prasowy czy parking dla rowerów wraz z szatnią i prysznicami.

Echo Investment nadal aktywnie działa na rynku wrocławskim, w listopadzie 2012 roku rozpoczynając budowę kolejnego projektu biurowego – West Gate. Biurowiec, znajdujący się u zbiegu  ulic Lotniczej, Na Ostatnim Groszu, Legnickiej i Milenijnej, oferować będzie 16 000 mkw powierzchni biurowej klasy A.


0.0
Napisz pierwszy komentarz