Giant

Dalsze zainteresowanie Andersia Business Centre

Do Poznańskiego biurowca wprowadzą się dwie kolejne firmy – Regus i Probuild.

Do poznańskiego biurowca Andersia Business Centre wprowadzi się międzynarodowa firma Newell Rubbermaid, która zajmie prawie 2000 mkw. w celu stworzenia centrum biznesowego SSC. Do grona najemców obiektów dołączą również kolejne dwie firmy.

Ponad 1000 mkw. powierzchni zajmie firma Regus, dostawca elastycznych rozwiązań w zakresie miejsc pracy. Firma oferuje biura, biura wirtualne, sale konferencyjne, wideokonferencje oraz salony biznesowe.

Drugim nowym najemcą jest natomiast Probuild, firma konsultingowa działająca w sektorze budownictwa i nieruchomości. Od 1993 roku firma skupia się na zarządzaniu inwestycjami w formule Project Management, inwestorstwa zastępczego i inżyniera kontraktu oraz na doradztwie inwestycyjnym. Od 2004 roku Probuild zajmuje się także obsługą najemcy w zakresie projektowania, wyposażenia i aranżacji wnętrz. W portfolio firmy znajdują się między innymi usługi świadczone dla Andersia Tower, Liberty Corner oraz Poznańskiego Centrum Finansowego.

Pierwszym najemcą Andersia Business Centre była firma PricewaterhouseCoopers, która wprowadziła się tuż po zakończeniu budowy, w ostatnim kwartale 2012 roku.

Biurowiec należy do joint venture Von der Heyden Group i Miasta Poznań. Właściciela podczas transakcji reprezentował Knight Frank.

Andersia Business Centre oferuje blisko 11 000 mkw. powierzchni biurowej oraz 150 miejsc parkingowych na poziomie -1. Na parterze obiektu znajduje się Pasaż Nowy Świat, w którym znajduje się 2250 mkw. powierzchni handlowo-usługowej.


0.0
Napisz pierwszy komentarz