Giant

Krakowski biurowiec Principio wynajęty w 100 proc.

|
Biurowiec Principio, źródło: materiały prasowe partnera
Biurowiec Principio, źródło: materiały prasowe partnera
Za komercjalizację budynku wchodzącego w skład portfela Ekopark odpowiadała firma doradcza Knight Frank.

Biurowiec Principio na krakowskich Bronowicach zlokalizowany przy ul. Armii Krajowej należy do firmy Ekopark. Wyłącznym agentem do spraw najmu jest firma doradcza Knight Frank.

Jest to biurowiec klasy A, o łącznej powierzchni biurowej wynoszącej 10 600 mkw. Wśród najemców znajdują się firmy z branż fitness, medycznej, informatycznej, reklamowej i kancelaria prawna. Komercjalizacja biurowca została sfinalizowana przez podpisanie umowy z firmą będąca liderem branży obuwniczej.

 – Poza osiedlami mieszkaniowymi realizujemy projekty komercyjne, w tym biurowce. Wśród oddanych do użytku inwestycji o tym charakterze można wymienić Principio. Budynek stworzyliśmy zgodnie z najwyższymi standardami i przy użyciu najwyższej jakości materiałów. W gronie naszych najemnców witamy kilkanaście firm. Wierzymy, że Principio spełni oczekiwania i stanie się idealną przestrzenią do rozwoju biznesu – mówi Tadeusz Konieczny, prezes firmy Ekopark.

 

Budynek tworzą dwie bryły – jedna 7-kondygnacyjna, a druga 4-piętrowa. Dużą zaletą biurowca jest jego położenie przy jednej z głównych arterii wylotowych z Krakowa. W 15 minut można dotrzeć stąd do dworca, Rynku Głównego, autostrady i lotniska.

Pracownicy biur mają dostęp do miejsc parkingowych znajdujących się w podziemnej kondygnacji budynku, do miejsc postojowych naziemnych oraz do stojaków rowerowych. Na najwyższym piętrze budynku znajduje się ogólnodostępny taras widokowy.
 

Rynek nieruchomości w Polsce zaczyna powoli wracać do normalności. Najemcy odmrażają procesy, które zostały zawieszone przez pandemię, w czego konsekwencji widzimy coraz więcej zapytań z ich strony o możliwości relokacji i ekspansji. Cieszymy się, że budynek Principio został wynajęty w tak krótkim czasie i gratulujemy wszystkim stronom sukcesu. – wyjaśnia Klaudia Rydz, Negocjator, Agencja Komercyjna, Knight Frank.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz