Torus logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFYI Commercial Consulting logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAgrobex Sp. z o.o. logoArchicom logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Business Link lokuje się w Lastadia Office

Lastadia Office w Szczecinie
Lastadia Office w Szczecinie
W biurowcu Lastadia Office na szczecińskiej Łasztowni wynajęła powierzchnie firma Business Link.

Pierwszy wysokiej klasy obiekt biurowy na wyspie Łasztownia w Szczecinie zdobył kolejnego najemcę. Siedzibę w Lastadia Office otwiera platforma Business Link, która jest drugą, po home.pl, dużą firmą lokującą się w tym obiekcie. Nowy najemca szczecińskiego biurowca już od dłuższego czasu poszukiwał w mieście powierzchni biurowych klasy A w dogodnej lokalizacji.

 

 

Business Link ulokuje się na drugim piętrze znajdującego się nad Odrą budynku. Docelowo znajdzie się tu około 100 miejsc pracy. Wystrój wnętrz w siedzibie firmy zostanie dostosowany do wymagań związanych z działalnością Business Link, które zakładają nowoczesną architekturę użytkową, elegancję oraz wysoką jakość wykończenia.

 

 

Business Link jest innowacyjną platformą udostępniania i wymiany kontaktów biznesowych. Działa od 2012 roku i stanowi odpowiedź na potrzeby firm obecnych na rynku B2B.

 

 

Właścicielem i inwestorem Lastadia Office jest firma SGI. Budynek oferuje 13 400 mkw. powierzchni całkowitej na sześciu kondygnacjach. Styl biurowca nawiązuje do przedwojennej zabudowy ul. Zbożowej i okolicy, m.in. poprzez połączenie cegły klinkierowej z fasadami ze szkła i aluminium. Całe czwarte piętro Lastadia Office, 2400 mkw. powierzchni, zajęła firma home.pl. Na parterze budynku natomiast powierzchnie przeznaczone są pod lokal gastronomiczny.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra