DEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKontor logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Dachser w nowej siedzibie

Okęcie Business Park w Warszawie
Okęcie Business Park w Warszawie
Firma Dachser Air & Sea Logistics przeniosła się do warszawskiego kompleksu biurowego Okęcie Business Park.

Najemca działa w nowej siedzibie od 27 stycznia bieżącego roku. Biuro firmy Dachser Air & Sea Logistics mieści się obecnie przy ul. 17 Stycznia, w nowym kompleksie Okęcie Business Park w Warszawie.

 

W naszym nowym biurze w Okęcie Business Park będziemy mieli nie tylko lepsze, bardziej komfortowe warunki, ale przede wszystkim większą powierzchnię biurową, z możliwością jej powiększenia w przyszłości. Nowe biuro to ukłon nie tylko w stronę naszych pracowników, ale przede wszystkim klientów, których dzięki tej zmianie będziemy mogli obsługiwać jeszcze bardziej efektywnie – komentuje Robert Pastryk, Dyrektor Generalny Dachser Air & Sea Logistics w Polsce.

 

 

Operator logistyczny wynajmuje obecnie 315 mkw. powierzchni biurowej w budynku Corius należącym do kompleksu.

 

 

Zdecydowaliśmy się na biuro właśnie w kompleksie Okęcie Business Park, ponieważ ma on świetną lokalizację, znajduje się blisko międzynarodowego portu lotniczego im. F. Chopina oraz jest niezwykle nowoczesny – mówi Robert Pastryk. Nasza działalność jest nierozerwalnie związana z transportem lotniczym, dlatego przy wyborze lokalizacji bliskość lotniska była istotnym warunkiem. Zastosowanie w inwestycji nowoczesnych materiałów oraz przyjaznych środowisku rozwiązań idealnie wpisuje się w politykę firmy Dachser, dla której wysoka jakość oraz aspekt ekologiczny są priorytetem. Był to dodatkowy argument przy podejmowaniu decyzji o wyborze nowej lokalizacji naszego biura – dodaje.

 

 

Biurowiec Corius certyfikowany jest w systemie LEED, świadczącym o efektywności energetycznej budynku i jego minimalnym wpływie na środowisko. Kompleks Okęcie Business Park został zrealizowany przez Globe Trade Centre S.A. W obiekcie, prócz firmy Dachser Air & Sea Logistics, siedziby mają takie firmy jak: Funai, Itaka, EFG Eurobank, Avon, EGIS oraz Pandora.

 

 

Dachser Air & Sea Logistics świadczy usługi w Polsce od 2010 roku. Działa w sektorze transportu lotniczego i morskiego. Firma wchodzi w skład grupy Dachser, do której należą również Dachser European Logistics i Dachser Food Logistics.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra