Proton Office

Antares ma nowego najemcę

Biurowiec Antares
Biurowiec Antares
Spółka Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej dołączyła do grona najemców powierzchni biurowej budynku Antares w Warszawie.

Firma Colliers International sfinalizowała negocjacje 7 lutego br. Zgodnie z przyjętymi ustaleniami, Biuro Informacji Gospodarczej zagospodaruje 500 mkw. powierzchni obiektu. W ofercie budynku znajduje się łącznie ok. 8 500 mkw. przestrzeni przeznaczonej na potrzeby biurowe. Obecnie w jego wnętrzach swoje siedziby mają już takie firmy jak m.in. Havas, Call Centre Poland, grupy inwestycyjne Neo Investments Group, Capital Park oraz kancelaria prawna KKP. Pracownicy Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej rozpoczną pracę w biurowcu jeszcze przed końcem lutego br. Początkowo ich liczba nie przekroczy 50 osób, natomiast docelowo spółka zamierza rozszerzyć skalę swojej działalności na warszawskim rynku i w 2015 r. przygotować łącznie 200 stanowisk pracy. Głównym zadaniem realizowanym w nowym oddziale przedsiębiorstwa będzie sprzedaż usług i obsługa klientów.

O wyborze oferty biurowca Antares w dużej mierze przesądziła korzystna lokalizacja, w odległości 7 km od centrum stolicy, przy ul. Marynarskiej w dzielnicy Mokotów. W bliskim sąsiedztwie budynku znajdują się inne obiekty biznesowe.

Ogromną zaletą Antaresa jest jego lokalizacja oraz efektywność obiektu. Pomimo, że biurowiec znajduje się w rejonie, w którym stale rośnie podaż nowych budynków, jego ugruntowana pozycja na rynku biurowym zapewnia duże zainteresowanie wśród nowych najemców. – przekonuje odpowiedzialny za transakcję Dawid Wątorski, Associate, Dział Powierzchni Biurowych Reprezentacja Właściciela, Colliers International. 


0.0
Napisz pierwszy komentarz