Top Woman in Real Estate

Novo Nordisk zostaje w Aeroparku

Zdjęcie kompleksu Aeropark nocą
Widok dzienny: biura w Aeropark
Ponad 2 tys. mkw. powierzchni w warszawskim Aeroparku będzie wciąż zajmowane przez spółkę Novo Nordisk.

Duńska firma farmaceutyczna – Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o. przedłużyła na kolejne 5 lat umowę najmu w warszawskim obiekcie Zephirus. Budynek należy do kompleksu biurowego Aeropark, a jego właścicielem jest spółka Globe Trade Centre (GTC). Novo Nordisk Pharma będzie przynajmniej do września 2018 r. (taki okres obejmuje bowiem przedłużenie umowy) zajmować powierzchnie ponad 2 tys. mkw.

Przedłużenie umowy z Novo Nordisk jest dla GTC niezwykle satysfakcjonujące, tym bardziej, że konkurencja na warszawskim rynku biurowym nie słabnie, a podaż powierzchni przewyższa popyt. Nowy kontrakt to wyraz uznania najemcy dla najwyższej jakości usług oferowanych przez GTC – mówi Jacek Wachowicz, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Wynajmu i Sprzedaży GTC.

Aeropark (wcześniej: Okęcie Business Park) to nowoczesny kompleks biurowy składający się z trzech obiektów: Corius, Nothus i Zephirus zaprojektowanych przez Autorską Pracownię Architektury Kuryłowicz & Associates Aeropark. Do dyspozycji najemców znajduje się w nich łącznie ponad 27 tys. mkw. Swoje siedziby mają tam takie firmy, jak: Avon, Mitsubishi czy Pandora.


 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz