Giant

Duńska spółka wynajmuje biuro w Aeroparku

Kompleks biurowy Aeropark w Warszawie
W skład kompleksu Aeropark wchodzą trzy budynki: Nothus, Corius oraz Zephirus
Spółka Globe Trade Centre podpisała umowę najmu z firmą Concare IT, która wprowadzi się do kompleksu biurowego Aeropark w Warszawie.

Nowym najemcą kompleksu Aeropark została spółka informatyczna Concare IT, która zajmie 700 mkw. powierzchni biurowej. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach informatycznych wspierających sprzedaż, outsourcing oraz CRM. Siedziba spółki została ulokowana w budynku Nothus, jednym z trzech wchodzących w skład kompleksu, wcześniej znanego jako Okęcie Business Park. Firma pozostanie w budynku co najmniej przez trzy lata.

 

 

 

Cieszymy się, że tak zaawansowana technologicznie spółka jak Concare IT doceniła jakość innowacyjnych i nowoczesnych powierzchni oferowanych przez GTC. To dowód na to, że nasze biura spełniają najwyższe rynkowe wymogi, w tym te narzucone przez klientów z sektora nowych technologii – skomentowała Agnieszka Ciupak, Dyrektor ds. Wynajmu Powierzchni Biurowych GTC.

 

 

Kompleks Aeropark zlokalizowany jest przy ul. 17 Stycznia, w bezpośrednim sąsiedztwie Lotniska Chopina. Budynek Nothus został ukończony w 2008 roku i oferuje ponad 9200 mkw. powierzchni biurowej klasy A. W ramach kompleksu, który łącznie dysponuje 27 400 mkw. powierzchni, zrealizowano również budynki Zephirus oraz Corius. Najemcami w biurowcu Nothus są m.in. Mitsubishi i Eaton. W innych obiektach kompleksu ulokowały się także firmy takie jak EFG Eurobank, Avon, Pandora i Funai. Biurowiec Corius certyfikowany jest w systemie LEED.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz