Proton Office

Adgar Park West zachęcił BSH

Adgar Park West w Warszawie
Adgar Park West w Warszawie
Producent takich marek jak Bosch, Siemens i Gaggenau wprowadził się do kompleksu Adgar Park West w Warszawie.

Firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w styczniu bieżącego roku rozpoczęła przeprowadzkę do 400-metrowego biura w kompleksie Adgar Park West. Inwestycja znajduje się przy Al. Jerozolimskich 181 i oferuje łącznie 43 000 mkw. powierzchni. Kompleks należy do Grupy Adgar, która w ramach modernizacji nieruchomości chce stworzyć szklane atrium oraz strefę sportu AdgarFit.

 

 

Umowę najmu w imieniu BSH podpisał zarząd spółki, natomiast z ramienia Grupy Adgar wystąpili Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce, oraz Michael Mevorach, prokurent. Umowa podpisana została na trzy lata, z możliwością przedłużenia na kolejne dwa.

 

 

Siedziba BSH znajduje się obok Adgar Park West. Ta lokalizacja ma mnóstwo zalet. Zapewnia dogodny dojazd z różnych części miasta, a sąsiedztwo centrów handlowych oferuje wiele możliwości zjedzenia posiłku, zrobienia zakupów czy załatwienia różnych spraw w przerwie lub po pracy. Teraz, gdy potrzebujemy dodatkowej powierzchni dla naszego zespołu, sąsiedni kompleks biurowy był naturalną opcją – skomentował Marcin Jakubowski, Category Manager, odpowiedzialny za przygotowanie kontraktu.

 

 

 

Aranżacja nowego biura BSH trwała sześć tygodni i przeprowadzona została przez firmę Aluglas Realizacja. Wnętrza utrzymane są w pomarańczowo-szarej kolorystyce. W biurze nie zabrakło kuchni, jadalni oraz toalet. Kuchnię wyposażono w urządzenia marek Bosch i Siemens.

 

 

Mam dużą osobistą satysfakcję z umowy podpisanej z firmą BSH. Od momentu, gdy kupiliśmy kompleks w zachodniej części centrum Warszawy, intensywnie pracujemy nad planami jego całościowej modernizacji i rozmawiamy z potencjalnymi najemcami. Cieszę się, że po Gravitanie, który zajmie około 2400 mkw. w unikalnej strefie sportu AdgarFit, którą tworzymy na parterze, także BSH dołączył do Adgar Park West. Poza świetnymi warunkami do pracy, będziemy oferowali wiele możliwości przyjemnego spędzania czasu – powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.

 

 

Kompleks Adgar Park West składa się z trzech połączonych ze sobą budynków, które łącznie dysponują ponad 43 000 mkw. powierzchni najmu. Użytkownicy korzystać mogą z ponad 1100 miejsc parkingowych w trzech garażach podziemnych oraz na parkingu zewnętrznym. Najemcami kompleksu są m.in. Anwim, BSH, Covidien Polska, Garmin Polska, Geodis Logistics Polska, Gravitan, Wydawnictwo Prawnicze LexisNexis, bank Pekao S.A., Sport Guru oraz UPS.

 

 


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz