Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoTorus logoKontor logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

TNT Express wprowadzi się do Nord Point

Nord Point
Nord Point
Firma TNT Express wynajęła powierzchnie biurowe w powstającym w Warszawie biurowcu Nord Point.

Firma zajmie ponad 3000 mkw. powierzchni w budynku biurowym realizowanym przez ECI Group przy ul. Annopol 17 na warszawskim Żeraniu. Podczas transakcji firmie TNT Express doradzali eksperci DTZ Polska.

 

Biurowiec Nord Point to już szósty etap inwestycyjny firmy ECI SA na Białołęce. Inwestycja dysponować będzie 5556 mkw. powierzchni biurowej i usługowej brutto na pięciu kondygnacjach. Nord Point będzie budynkiem klasy B+, z fasadą w tynku, elementami żaluzji aluminiowych i uchylnymi oknami.

 

TNT Express to jedna z największych na świecie firm kurierskich. Firma zatrudnia ok. 65 000 osób i dziennie doręcza blisko milion przesyłek.

 

Europejskie Centrum Inwestycyjne (ECI) jest międzynarodową grupą kapitałową, zajmującą się finansowaniem i realizowaniem różnego typu inwestycji deweloperskich w Polsce i za granicą. W portfolio grupy znajdują się m.in. takie inwestycje jak Alma, Antares, Cirrus, New City i NC2, zlokalizowane w centrum biznesowej dzielnicy Mokotów w Warszawie.


0.0
Tagi: DTZ TNT ECI
Napisz pierwszy komentarz
mantra