Giant

Żabka wynajmuje biura w Poznaniu

Andersia Business Centre w Poznaniu
Andersia Business Centre w Poznaniu
Umowa najmu podpisana przez firmę Żabka Polska i Von der Heyden Group jest największą tegoroczną transakcją na rynku biurowym w Poznaniu.

Nowa siedziba Żabka Polska mieścić się będzie na blisko 4500 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Andersia Business Centre w Poznaniu. Biurowiec należy do Von der Heyden Group. Najemcę podczas transakcji reprezentowali eksperci Colliers International.

 

Żabka Polska jest poznańską firmą posiadającą największą w kraju sieć sklepów typu convenience, prowadzonych pod szyldem Żabka, oraz supermarketów pod marką Freshmarket. Najemca wprowadzi się do nowych biur w grudniu br. i będzie największym najemcą oferującego 11 000 mkw. GLA obiektu. Poznańska placówka będzie główną siedzibą firmy w Polsce.

 

Transakcja najmu dla firmy Żabka Polska jest jedną z największych na poznańskim rynku biurowym w ciągu kilku ostatnich lat. Dziś firma posiada już 3500 sklepów w całej Polsce - dynamiczna ekspansja generuje więc nowe potrzeby. Ulokowanie siedziby głównej firmy w Poznaniu to naturalny wybór – to tutaj powstały pierwsze sklepy pod szyldem Żabka – skomentował Sebastian Bedekier, dyrektor regionalny Colliers International w Poznaniu odpowiedzialny za transakcję.

 

Andersia Business Centre znajduje się przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu. Biurowiec stanowi integralną część powstającego na Placu Andersa kompleksu wielofunkcyjnego. Budynek został ukończony w 2012 r.


2.0
Napisz pierwszy komentarz