Giant

Dwie kolejne firmy najemcami Placu Unii

Plac Unii w Warszawie
Plac Unii składa się z trzech obiektów o funkcji biurowo-handlowo-usługowej, oferujących łącznie 56 800 mkw. powierzchni do wynajęcia
Do warszawskiego kompleksu Plac Unii wprowadzą się AETN Poland i Sociomantic Labs.

W październiku br. grono najemców Placu Unii zasilą dwie nowe firmy: AETN Poland oraz Sociomantic Labs, które łącznie wynajęły blisko 570 mkw. na ósmym piętrze budynku A, czyli 90-metrowej wieży stanowiącej dominantę kompleksu.

 

Plac Unii dysponuje łącznie 41 300 mkw. powierzchni biurowej w standardzie A+. Kompleks zlokalizowany jest na granicy Śródmieścia i Mokotowa i jest certyfikowany w systemie BREEAM.

 

Plac Unii na dobre wpisał się w krajobraz Warszawy, przyciągając najemców dogodną lokalizacją, światowej klasy architekturą oraz najwyższą jakością powierzchni biurowych. Cieszymy się, że w naszym flagowym budynku swoje biura otworzą wkrótce kolejne renomowane firmy. Obecność AETN Poland oraz Sociomantic Labs to dowód, że Plac Unii stanowi komfortowe miejsce pracy również dla firm zajmujących się nowoczesnymi technologiami – komentuje Kamila Zębik, Partner Zarządzający Grupy Liebrecht & wooD.

 

AETN Poland jest lokalnym oddziałem amerykańskiego przedsiębiorstwa mediowego A&E Television Networks, który jest twórcą i nadawcą takich kanałów jak m.in. History czy Crime & Investigation Network. W warszawskim kompleksie firma wynajęła niemal 290 mkw.

 

Drugim najemcą jest globalna firma zakupowa, która oferuje technologię zautomatyzowanego zakupu powierzchni reklamowej w czasie rzeczywistym (RTB) dla reklamodawców branży eCommerce. Sociomantic Labs wprowadzi się na 280 mkw. Pracując do tej pory w biurze położonym tuż obok placu Unii Lubelskiej, doskonale zdawaliśmy sobie sprawę z zalet tej lokalizacji. Przeprowadzka do nowoczesnego kompleksu Plac Unii, oferującego również bogate zaplecze handlowo-usługowe, zapewni nam jeszcze lepszy komfort pracy – mówi Maciej Wyszyński, Dyrektor Zarządzający Sociomantic na Europę Środkową i Wschodnią.

 

W Placu Unii swoje siedziby mają takie firmy jak spółki z Grupy ING, Dalkia Polska czy HRS.


0.0
Napisz pierwszy komentarz