Archicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTorus logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKontor logoCity Space logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Spółka z grupy MasterCard wynajmuje biura na Dolnym Mokotowie

Sobieskiego 104 w Warszawie
Sobieskiego 104 w Warszawie
Grupa Capital Park podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w budynku przy ul. Sobieskiego z Trevica S.A.

Spółka Trevica, należąca do grupy MasterCard, wprowadzi się do kompleksu biurowo-usługowego przy ul. Sobieskiego 104 w Warszawie już we wrześniu br. Firma wynajęła niemal 1200 mkw. powierzchni. Dzięki tej transakcji inwestycja przy Sobieskiego wynajęta jest już w 100 proc.

 

Kompleks Sobieskiego 104 należy do Grupy Capital Park i znajduje się na Dolnym Mokotowie w Warszawie. W otoczeniu obiektu znajdują się siedziby instytucji finansowych, ambasad i ekskluzywne osiedla mieszkaniowe. Obiekt oferuje 3748 mkw. powierzchni, która dzieli się na biura, sale konferencyjne, pomieszczenia socjalne i lokale handlowe.

 

Trevica S.A. dołączy do grona takich najemców jak: Ajinomoto Polska, Raiffeisen Polbank, PKO BP, Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja oraz Żabka.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra