Giant

Nowy najemca w Orange Office Park

Wizualizacja Orange Office Park
Wizualizacja Orange Office Park
Spółka Getinge Shared Services, wchodzących w skład Grupy Getinge Infection Control (GETINGE) i dostarczająca jej usługi księgowe oraz HR, została nowym najemcą powierzchni w Orange Office Park.

Firma docelowo będzie dysponowała 2000 mkw. na pierwszym i drugim etapie inwestycji, natomiast do grudnia tego roku, czekając na właściwą powierzchnię, zajmie biuro tymczasowe.

 

Krakowski park biurowy znajduje się w pobliżu skrzyżowania ulic Powstańców Wielkopolskich i Klimeckiego. Inwestycja realizowana jest w trzech etapach, w ramach których powstaną budynki Amsterdam, Rotterdam i Den Haque. Obecnie trwają prace nad budową drugiego z nich, oferującego 8496 mkw. powierzchni. Rotterdam zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2015 r. Łącznie kompleks dysponować będzie 25 000 mkw. powierzchni biurowej i 2500 mkw. powierzchni handlowej oraz 550 miejscami postojowymi na wielopoziomowym parkingu.

 

Orange Office Park realizowany jest przez spółkę celową East-West Development Office sp. z o.o., należącą do luksemburskiego holdingu, reprezentowanego przez Theodora Jongena. Generalnym wykonawcą kompleksu zostało przedsiębiorstwo CFE Polska, na zarządcę wybrano firmę J&M Management sp. z o.o. sp.k., a za komercjalizację obiektu odpowiada agencja Fisheye Properties.


0.0
Napisz pierwszy komentarz