Proton Office

Kolejne firmy wprowadzą się do MediaHUB

MediaHUB - wizualizacja
MediaHUB - wizualizacja
PKO Bank Polski, EFL oraz it WORKS dołączyły do grona najemców łódzkiego biurowca MediaHUB. Łącznie firmy te zajmą 772,44 mkw. powierzchni biurowej.

PKO Bank Polski na siedzibę kolejnego Biura Bankowości Prywatnej wybrał siódme piętro budynku. Zajmie tam ok. 385 mkw. Biura Bankowości Prywatnej PKO Banku Polskiego zawsze oferują obsługę w zapewniających dyskretną atmosferę oraz prestiż budynkach zlokalizowanych w atrakcyjnych punktach miasta. Jestem przekonany, że łódzki MediaHUB spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – mówi Radosław Kiełbasiński, dyrektor Centrum Bankowości Prywatnej PKO Banku Polskiego.

 

Europejski Fundusz Leasingowy (EFL) otworzy siedzibę na szóstym piętrze biurowca, gdzie zamierza przyjmować klientów od 1 października br. Od dłuższego czasu planowaliśmy przeniesienie naszej placówki do nowego, bardziej prestiżowego miejsca, z dużą ilością miejsc parkingowych, do którego będzie  łatwy dostęp z wszystkich kierunków. MediaHUB to nowoczesny budynek, doskonale położony i spełniający nasze oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że nasza nowa lokalizacja będzie funkcjonalna zwłaszcza dla naszych Klientów. Mamy nadzieję już od października  przyjmować naszych  Klientów w nowej siedzibie – powiedział Hubert Zych dyrektor łódzkiego oddziału EFL.

 

Ostatnim z nowych najemców jest firma it WORKS, która oferuje usługi w obszarze biznesu i IT. Spółka zajmie powierzchnię 84,88 mkw na pierwszym piętrze biurowca. Decyzja it WORKS o umiejscowieniu biura w tak wyjątkowym miejscu jest nieprzypadkowa. Łódzkie biuro handlowo-projektowe (it WORKS od wielu lat jest obecny w Łodzi) zostało utworzone aby świadczyć usługi IT oraz realizować projekty informatyczne dla klientów ze szczególnym uwzględnieniem centralnej Polski. Nowa, reprezentacyjna lokalizacja na pewno wpłynie pozytywnie na postrzeganie naszej firmy przez obecnych i potencjalnych klientów, szczególnie w zakresie nowobudowanej oferty usług it WORKS w modelu chmurowym – uważa Paweł Jachyra, Dyrektor Handlowy it WORKS.

 

Znajdujący się przy ul. Łąkowej 29 w Łodzi budynek biurowy klasy A łącznie oferuje 4000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Na terenie obiektu swoje siedziby posiadają już firmy: Bluerank, TomTom, Seamless Poland, Infratel oraz Grupa TOYA. W tej chwili w MediaHubie zostało już tylko niewiele ponad 60 metrów kwadratowych do wynajęcia na jednym z pięter – mówi Marta Kruk, przedstawicielka inwestora, odpowiedzialna za komercjalizację budynku. – Jesteśmy zadowoleni z tego w jakim tempie postępuje komercjalizacja – dodaje.

 

Biurowiec wchodzi w skład kompleksu powstałego w miejscu dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych. Głównym inwestorem MediaHUB jest Grupa TOYA.


0.0
Tagi: MediaHUB TOYA
Napisz pierwszy komentarz