Proton Office

C.H.Beck na dłużej w North Gate

Wydawnictwo C.H.Beck podjęło decyzję o przedłużeniu umowy najmu powierzchni biurowej w budynku North Gate. Podczas renegocjacji reprezentowała go firma Colliers International.

C.H.Beck w budynku North Gate wynajmuje ponad 1500 mkw. powierzchni. Właścicielem obiektu jest fundusz inwestycyjny Deka Immobilien.

 

Cieszy nas bardzo fakt, że Wydawnictwo C.H.Beck już po raz kolejny współpracowało z nami podczas procesu wyboru powierzchni biurowej. Obecnie w Warszawie obserwujemy dużą ilość renegocjacji. Rosnąca podaż oraz presja wywierana na wysokość czynszu sprawiają, że właściciele budynków oferują bardzo atrakcyjne zachęty dla najemców pozostających w ich obiektach – mówi Marcin Sabowicz, Starszy Specjalista w Dziale Powierzchni Biurowych | Reprezentacja Najemcy w Colliers International.

 

C.H.Beck jest jednym z najstarszych i największych wydawnictw niemieckich. Na polskim rynku funkcjonuje od roku 1993 i oferuje fachowe publikacje z zakresu prawa, ekonomii oraz podatków.

 

North Gate to 24-kondygnacyjny budynek klasy A, zlokalizowany w Warszawie przy ul. Bonifraterskiej 17 i oferujący ok. 30 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. W obiekcie znajduje się 5-piętrowy parking zapewniający najemcom 310 miejsc postojowych, restauracja, a także punkty handlowe – wśród nich m.in. firmowa księgarnia wydawnictwa C.H.Beck. W czerwcu br. kompleks zdobył certyfikat BREEAM In-Use z oceną Very Good w kategorii "Asset" i "Building Management".


0.0
Napisz pierwszy komentarz