Proton Office

Strefa fitness na Stadionie Wrocław

Stadion Wrocław
Zdjęcie z podpisania umowy najmu między Stadionem Narodowym a klubem FUN FIT
Stadion Wrocław podpisał długoterminową umowę na wynajem powierzchni biurowo-użytkowej. Do grona najemców obiektu dołączyła sieć klubów fitness FUN FIT.

Pozyskanie kolejnego najemcy to najlepszy dowód na to, że Stadion Wrocław jest atrakcyjny nie tylko pod kątem rozrywki, ale również biznesu. Z 9000 mkw. powierzchni, którą dysponuje obiekt, wolnych zostało już tylko ok. 2500 mkw. Zakładamy zatem, że pozostała powierzchnia wynajęta zostanie do połowy przyszłego roku – wyjaśnia Robert Pietryszyn, prezes zarządu Wrocław 2012 Sp. z o.o.

 

W północnej części stadionu na poziomie drugim powstanie klub fitness o powierzchni 1500 mkw. i będzie to jedna z największych stref fitnessu w województwie dolnośląskim. Bardzo nam zależało, aby nasz nowy klub otwarty został właśnie na Stadionie Wrocław. Przede wszystkim ze względu na lokalizację. Dzięki sąsiedztwu obwodnicy Wrocławia można tu szybko dojechać z każdej części miasta. Drugim argumentem był duży parking przy stadionie, z którego nasi goście będą mogli korzystać za darmo – komentuje Bogusław Wojsa, współwłaściciel FUN FIT

 

FUN FIT zostanie wyposażony m.in. w klimatyzowane sale fitness, siłownię, salę do treningu funkcjonalnego, szatnie z sauną i barek. Użytkownicy klubu będą mogli ćwiczyć na sprzęcie takich marek, jak Life Fitness, Technogym czy Precor. Jedną z atrakcji strefy fitness będzie możliwość korzystania z niej podczas meczów i koncertów odbywających się na Stadionie Wrocław, dzięki czemu klienci klubu będą mogli posłuchać gwiazd występujących na scenie.

 

Otwarcie klubu planowane jest na połowę przyszłego roku.

 

Stadion Wrocław to nie tylko świątynia sportu, ale też miejsce dla biznesu. Swoje biura posiadają w nim takie koncerny, jak: Coca – Cola, CarNet, Prodigo, Infortes czy Grupa Kapitałowa Navi Group S.A. Przychód z tytułu wynajmu powierzchni biurowo-użytkowej w 2013 r. wyniósł 6 mln. zł.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz