Business House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKontor logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoCity Space logoINTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoSpectra Development logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Strefa fitness na Stadionie Wrocław

Stadion Wrocław
Zdjęcie z podpisania umowy najmu między Stadionem Narodowym a klubem FUN FIT
Stadion Wrocław podpisał długoterminową umowę na wynajem powierzchni biurowo-użytkowej. Do grona najemców obiektu dołączyła sieć klubów fitness FUN FIT.

Pozyskanie kolejnego najemcy to najlepszy dowód na to, że Stadion Wrocław jest atrakcyjny nie tylko pod kątem rozrywki, ale również biznesu. Z 9000 mkw. powierzchni, którą dysponuje obiekt, wolnych zostało już tylko ok. 2500 mkw. Zakładamy zatem, że pozostała powierzchnia wynajęta zostanie do połowy przyszłego roku – wyjaśnia Robert Pietryszyn, prezes zarządu Wrocław 2012 Sp. z o.o.

 

W północnej części stadionu na poziomie drugim powstanie klub fitness o powierzchni 1500 mkw. i będzie to jedna z największych stref fitnessu w województwie dolnośląskim. Bardzo nam zależało, aby nasz nowy klub otwarty został właśnie na Stadionie Wrocław. Przede wszystkim ze względu na lokalizację. Dzięki sąsiedztwu obwodnicy Wrocławia można tu szybko dojechać z każdej części miasta. Drugim argumentem był duży parking przy stadionie, z którego nasi goście będą mogli korzystać za darmo – komentuje Bogusław Wojsa, współwłaściciel FUN FIT

 

FUN FIT zostanie wyposażony m.in. w klimatyzowane sale fitness, siłownię, salę do treningu funkcjonalnego, szatnie z sauną i barek. Użytkownicy klubu będą mogli ćwiczyć na sprzęcie takich marek, jak Life Fitness, Technogym czy Precor. Jedną z atrakcji strefy fitness będzie możliwość korzystania z niej podczas meczów i koncertów odbywających się na Stadionie Wrocław, dzięki czemu klienci klubu będą mogli posłuchać gwiazd występujących na scenie.

 

Otwarcie klubu planowane jest na połowę przyszłego roku.

 

Stadion Wrocław to nie tylko świątynia sportu, ale też miejsce dla biznesu. Swoje biura posiadają w nim takie koncerny, jak: Coca – Cola, CarNet, Prodigo, Infortes czy Grupa Kapitałowa Navi Group S.A. Przychód z tytułu wynajmu powierzchni biurowo-użytkowej w 2013 r. wyniósł 6 mln. zł.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra