COTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoPodium Investment logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTorus logoNowy Styl Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKontor logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoTétris Poland logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biuro i showroom w kompleksie The Park

Nowe biuro pracowni ARS
Firma ARS Retail+Shopfitting zajmuje się projektowaniem i aranżacją powierzchni komercyjnych
Firma ARS Retail+Shopfitting (ARS), zajmująca się projektowaniem i aranżacją powierzchni komercyjnych, zakończyła przeprowadzkę do kompleksu przy ulicy Krakowiaków w Warszawie.

Pracownia na swoją nową siedzibę wybrała pierwszy z dziesięciu planowanych biurowców kompleksu The Park. Biuro zajmie powierzchnię ponad 200 mkw. i będzie pełniło także funkcję showroom’u. Zmiana lokalizacji związana jest ze strategią rozwoju firmy, a przeprowadzka zbiegła się z dziesiątą rocznicą istnienia ARS. Dziesięć lat działalności na bardzo wymagającym rynku ugruntowało pozycję ARS. Nowa siedziba, to nowe możliwości. Strategia na najbliższe lata zakłada dynamiczny rozwój kompetencji w nowych obszarach, nie tylko shopfittingowych. Chcemy być kompleksowym dostawcą usług, także dla sektora office. Interesują nas również większe projekty, jak gruntowne modernizacje i repozycjonowanie kompleksów biurowych i handlowych – jak to miało miejsce w przypadku naszej realizacji w C.H. Borek we Wrocławiu – podkreśla Łukasz Derlacki, CEO ARS.

 

Projekt aranżacji nowej przestrzeni przygotował zespół architektów ARS pod kierownictwem Katarzyny Domosławskiej, która była już odpowiedzialna za projekty m.in. za Marionnaud Perfumeries i La martina. Zależało nam, żeby układ funkcjonalny nowego biura łączył w sobie czytelność i intuicyjność, a jednocześnie dawał możliwość zmiany aranżacji w razie powiększenia zespołu. Ciekawostką biura, które jest jednocześnie przestrzenią ekspozycyjną, jest ściana zieleni w recepcyjnej części biura – mówi Katarzyna Domosławska.

 

W chwili obecnej kompleks The Park rozbudowywany jest o kolejne dwa biurowce o powierzchniach 11 900 mkw. i 11 400 mkw. Ich realizacja zakończy się w lipcu 2015 r. Deweloperem kompleksu jest AIG/Lincoln.

 

ARS Retail+Shopfitting specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji powierzchni komercyjnych oraz biurowych, a także rewitalizacji galerii handlowych. Firma kompleksowo zarządza organizacją i nadzorem prac budowlanych, a także świadczy usługi konsultingu w zakresie doboru lokalizacji i negocjacji umów.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra