Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Najemcy biurowca Domaniewska 45

Domaniewska 45
Recepcja w biurowcu Domaniewska 45
Budynek Domaniewska 45 został wynajęty już w 45 proc. Wśród najemców jest m.in. Grupa Polskapresse i kawiarnia Gorąco Polecam Nowakowski.

Grupa Polskapresse zajęła w biurowcu trzy kondygnacje. Na parterze firma umiejscowiła nowoczesny newsroom, który umożliwi wszystkim odwiedzającym budynek podglądanie redaktorów gazet, takich jak „Polska The Times” i „Nasze Miasto”. W obiekcie znajduje się również kawiarnia sieci Gorąco Polecam Nowakowski, a wśród najemców Domaniewskiej 45 znajdują się także firmy z branży reklamowej i motoryzacyjnej. Obecnie trwają rozmowy z kolejnymi firmami zainteresowanymi najmem powierzchni.

 

Domaniewska 45 znajduje się na warszawskim Mokotowie i oferuje 9846 mkw. powierzchni najmu. W budynku zastosowano nowoczesne technologie, m.in. system stropów termoaktywnych. Na najwyższej kondygnacji, z której rozlega się widok na Warszawę, znajduje się centrum konferencyjne. Do dyspozycji użytkowników budynku pozostaje ponad 150 miejsc parkingowych.

 

Inwestorem Domaniewska 45 jest firma ASD Real Estate, a za komercjalizację biurowca odpowiada firma doradcza Nuvalu Polska.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra