Giant

Najemcy biurowca Domaniewska 45

Domaniewska 45
Recepcja w biurowcu Domaniewska 45
Budynek Domaniewska 45 został wynajęty już w 45 proc. Wśród najemców jest m.in. Grupa Polskapresse i kawiarnia Gorąco Polecam Nowakowski.

Grupa Polskapresse zajęła w biurowcu trzy kondygnacje. Na parterze firma umiejscowiła nowoczesny newsroom, który umożliwi wszystkim odwiedzającym budynek podglądanie redaktorów gazet, takich jak „Polska The Times” i „Nasze Miasto”. W obiekcie znajduje się również kawiarnia sieci Gorąco Polecam Nowakowski, a wśród najemców Domaniewskiej 45 znajdują się także firmy z branży reklamowej i motoryzacyjnej. Obecnie trwają rozmowy z kolejnymi firmami zainteresowanymi najmem powierzchni.

 

Domaniewska 45 znajduje się na warszawskim Mokotowie i oferuje 9846 mkw. powierzchni najmu. W budynku zastosowano nowoczesne technologie, m.in. system stropów termoaktywnych. Na najwyższej kondygnacji, z której rozlega się widok na Warszawę, znajduje się centrum konferencyjne. Do dyspozycji użytkowników budynku pozostaje ponad 150 miejsc parkingowych.

 

Inwestorem Domaniewska 45 jest firma ASD Real Estate, a za komercjalizację biurowca odpowiada firma doradcza Nuvalu Polska.


4.0
Napisz pierwszy komentarz