Agrobex Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-BUD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKontor logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoTétris Poland logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Nowe biuro Liebrecht & wooD w Polsce

Plac Unii
Grupa Liebrecht & wooD zajmuje w Placu Unii blisko 1200 mkw.
Grupa Liebrecht & wooD rozpoczęła działalność w nowym biurze w Placu Unii w Warszawie. Główna siedziba inwestora kompleksu zajmuje prawie 1400 mkw. powierzchni biurowej. Ulokowano w niej pracowników wszystkich spółek wchodzących w skład Grupy.

Przeprowadzka do Placu Unii to dla nas ekscytujący moment, który zbiega się w czasie z dwudziestoleciem działalności Liebrecht & wooD w Polsce. Plac Unii jest najbardziej prestiżową inwestycją w historii Grupy, a jednocześnie miejscem, które zaledwie w rok stało się cenionym elementem krajobrazu Warszawy. Decyzja o ulokowaniu tu naszego głównego biura była jedną z najprzyjemniejszych, jakie kiedykolwiek podjęliśmy – mówi Marc Lebbe, Dyrektor Zarządzający Grupy Liebrecht & wooD.

 

Grupa Liebrecht & wooD zajmuje w Placu Unii blisko 1200 mkw. powierzchni na czwartym piętrze budynku A, czyli 90-metrowej wieży będącej główną częścią kompleksu, w której mieści się także dwustumetrowe biuro spółki WeCARE, zarządzającej obiektem. Do Placu Unii przeniosło się około 60 pracowników Grupy, która w czterech krajach zatrudnia łącznie ponad 130 osób.

 

Jako deweloper i zarządca Placu Unii cieszymy się, że nasi pracownicy mogą od teraz osobiście korzystać z atutów tego wyjątkowego projektu. Jestem przekonana, że nowe biuro będzie dodatkowym impulsem do rozwoju całej Grupy – komentuje Kamila Zębik, Partner Zarządzający Liebrecht & wooD.

 

Grupa Liebrecht & wooD zadebiutowała na warszawskim rynku nieruchomości w 1994 r. i była jednym z pierwszych zagranicznych deweloperów, realizujących w Warszawie nowoczesne projekty komercyjne. Obecnie Grupa buduje inwestycje w Polsce, Rumunii i Rosji.

 

W Warszawie, oprócz Placu Unii, firma Liebrecht & wooD zrealizowała inwestycje biurowe, takie jak Flanders Business Park, Kopernik Office Buildings czy Jerozolimskie Business Park. W skład Grupy wchodzi też spółka FASHION HOUSE Group odpowiedzialna za rozwój popularnych centrów typu outlet, działających w podwarszawskim Piasecznie, Sosnowcu i Gdańsku, a poza granicami Polski, także w Budapeszcie i Moskwie. Częścią Grupy Liebrecht & wooD jest ponadto spółka WeCARE świadcząca specjalistyczne usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra