Proton Office

Gorąco Polecam Nowakowski w warszawskich biurowcach

Atrium 1
Atrium 1
Piekarnia Gorąco Polecam Nowakowski otwiera kolejnego sklepy w warszawskich budynkach biurowych.

Wypiekane na miejscu croissanty, różnorodne pieczywo, świeżo przygotowywane kanapki i aromatyczną kawę od poniedziałku do piątku od godz. 7:00 będą mogli kupować pracownicy firm, rezydujących w Equator Office Building przy Al. Jerozolimskich 94, Adgar Business Centre 1 przy ul. Postępu 15, Atrium 1 przy Rondzie ONZ, a także w biurowcu Domaniewska 45.

 

Historia piekarni prowadzonych przez rodzinę Nowakowskich sięgają początków XX wieku, kiedy to Antoni Nowakowski założył w Nowym Dworze Mazowieckim swój pierwszy zakład piekarski, z kolei jego wnuk, kontynuując rodzinne pasje, rozpoczął rozwijanie sieci nowych punktów sprzedaży pod nazwą Gorąco Polecam Nowakowski.

 

W ofercie sieci należącej do spółki Nowakowski Sklepy, znajduje się zarówno wypiekane na miejscu, tradycyjne pieczywo polskie, jak również odpiekane włoskie pieczywo typu nizza, ciabatty, chleby żytnie, chleby wieloziarniste, francuskie croissanty i bagietki, bułeczki z siemieniem, ziarnami dyni, płatkami zbożowymi czy sezamem. Bogata oferta obejmuje także ciasta, ciasteczka, przekąski słone oraz przygotowywane na miejscu kanapki, kawę i herbatę.

 

Dotychczasowy rozwój sieci koncentruje się na Warszawie i jej okolicach, w dalszej perspektywie planowane jest uruchomienie kolejnych sklepów na terenie całej Polski.


1.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
oszukany :
OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW I OSOBY PRYWATNE PRZED WSPÓŁPRACĄ Z FIRMĄ: NOWAKOWSKI PIEKARNIE SP. Z O.O. JACEK NOWAKOWSKI. 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Mazowiecka 11. NIP: 531-169-11-50. Oszustwa odbywają się w filii zakładu w miejscowości Kolonia Klepaczka ul. Transportowa 4 gm. Kamienica Polska. Firma nie płaci za wykonane usługi i zlecenia ponad pół roku. Usługi zleca bezpośrednio współwłaściciel firmy Jacek Nowakowski, którego długi wobec firm współpracujących rosną jak na drożdżach. Proceder oszukiwania jest bardzo prosty. Jacek Nowakowski zleca prace do wykonania płaci za pierwsze faktury. Firmy nabierają zaufania, po czym zleca coraz więcej robót i już przestaje płacić. W ten sposób zostało oszukanych kilkadziesiąt firm na kilkadziesiąt milionów złotych. W tej chwili sprawę prowadzi Policja - Wydział Przestępczości Gospodarczej i Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim. Wszystkich poszkodowanych uprasza się o zgłaszanie do wymienionych instytucji. Przy jakichkolwiek rozmowach telefonicznych lub bezpośrednio w biurze o zaległych finansach Jacek Nowakowski zachowuje się bardzo arogancko, nie wywiązuje się ze składanych obietnic.
19 sierpnia 2017 22:48