Proton Office

EKO Tesco Express w biurowcu

Kapelanka 42
Kapelanka 42
1 grudnia w kompleksie biurowym Kapelanka 42 w Krakowie otwarto sklep Tesco Express.

Supermarket ma 50 mkw. i oferuje 1000 produktów, w tym warzywa, owoce, kanapki, przekąski i dania gotowe, a także Mini Bistro, sprzedające na bieżąco przygotowywane kanapki, ciepłe dania i świeżo mieloną kawę.

 

Oferta krakowskiego Tesco Express została dopasowana do oczekiwań kupujących, czyli przede wszystkim pracowników i gości kompleksu biurowego. Z założenia, asortyment kolejnych sklepów działających pod szyldem Express zawsze ma być dostosowywany do profilu klientów – w zależności od tego, czy sklep otwarty będzie na osiedlu mieszkaniowym, przy ulicy o charakterze handlowym, czy w budynku biurowym.

 

To pierwszy sklep Tesco Express w biurowcu. Kilka tygodniu temu przy stacjach PKN Orlen uruchomiono kilka testowych sklepów nowego formatu. Obecnie Tesco nie podaje szczegółów dotyczących ewentualnych przyszłych inwestycji.

 

Kompleks biurowy Kapelanka 42 został oddany do użytku w drugim i trzecim kwartale br. i oferuje ponad 30 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A, niemal w całości wynajętej, głównie firmom świadczącym usługi dla biznesu, w tym m.in. spółkom SAB Miller, Apriso (część Dassault Systèmes), Sygnity, Tesco, Skanska i restauracji Olimp. Jeden z budynków na początku listopada został sprzedany polskiemu funduszowi REINO Dywidenda FIZ, zarządzanemu przez REINO Partners. Kompleks będzie certyfikowany w międzynarodowym systemie LEED na poziomie Gold. Projekt budynku opracowała śląska pracownia medusa group, a jego generalnym wykonawcą była firma Skanska S.A.


2.0
Napisz pierwszy komentarz