Proton Office

EKO Stratos Office Center zdobył nowego najemcę

Stratos Office Center
Stratos Office Center
Kancelaria BWW Law & Tax wynajęła ponad 820 mkw. w warszawskim biurowcu należącym do Kulczyk Silverstein Properties.

Firma specjalizująca się w kompleksowym doradztwie prawnym w zakresie prawa gospodarczego na polskim rynku działa od ponad 12 lat. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 30 prawników, którzy zapewniają kompleksową obsługę prawną dla firm z różnych sektorów, w tym m.in.: sektora nieruchomości, IT, telekomunikacyjnego, finansowego, budowlanego, chemicznego czy energetycznego. BWW Law & Tax świadczy usługi w pięciu językach – polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskimi i włoskim, jest członkiem LaWorld, sieci zrzeszającej kilkadziesiąt niezależnych firm prawniczych z całego świata, a wydawnictwo The Legal 500 Europe, Middle East & Africa rekomenduje ją w dziedzinie prawa obrotu nieruchomościami, fuzji i przejęć, doradztwa korporacyjnego, postępowań sądowych i arbitrażowych, bankowości i finansów, restrukturyzacji, TMT oraz w doradztwie podatkowym

 

Planowana na kwiecień 2015 r. zmiana siedziby kancelarii jest związana z dynamicznym rozwojem firmy. W związku z realizacją coraz większej liczby projektów dla naszych Klientów, zdecydowaliśmy się na powiększenie powierzchni biurowej w budynku zarządzanym przez spółkę Kulczyk Silverstein Properties, należącą do grona Klientów BWW Law & Tax. Stratos Office Center jest nowoczesnym biurowcem w bardzo korzystnej lokalizacji, jesteśmy przekonani, że zapewni nam komfortowe warunki pracy i rozwoju – powiedział Michał Wielhorski, wspólnik kancelarii BWW Law & Tax.

 

Kompleks Stratos Office Center oferuje 10 330 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A, 166 mkw. powierzchni handlowej i 182 mkw. powierzchni magazynowej. Inwestycja dysponuje 169 podziemnymi miejscami parkingowymi położonymi na trzech poziomach. W gronie jej obecnych najemców są m.in. BRE Leasing, Ambasada Belgii, Antal International. Dwa lata temu obiekt zyskał nowoczesne i reprezentacyjne lobby. Projekt zrealizowany został w 2000 roku przez wiedeńskiego dewelopera, firmę Karimpol. Nabycie projektu od Pramerica Real Estate Investors w 2011 roku było pierwszą transakcją zrealizowaną przez Kulczyk Silverstein Properties. W czerwcu br. nieruchomość przy ulicy Skorupki 5 otrzymała certyfikat BREEAM In-Use z ocenami Very Good za budynek i Excellent za zarządzanie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz