Vantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKontor logoPodium Investment logoAluprof S.A. logoINTER-BUD logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTétris Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Griffin na zakupach w stolicy

Nordic Park w Warszawie - nieruchomość zakupiona przez Griffin Group w grudniu 2013 r.
Nordic Park w Warszawie - nieruchomość zakupiona przez Griffin Group w grudniu 2013 r.
Spółka Griffin Group wylicytowała nieruchomość od Zakładów Graficznych „Dom Słowa Polskiego“.

Zakupiona działka wraz ze znajdującymi się na niej budynkami zajmuje ponad 15 000 mkw. Finalizacja transakcji odbędzie się w styczniu przyszłego roku.

 

Nieruchomość sąsiaduje z posiadanym przez Griffin terenem, zakupionym w grudniu 2013 r., na którym mieści się centrum handlowe, a także z działkami przy ul. Miedzianej i Pańskiej, będących w posiadaniu inwestora od lipca br.

 

Widzimy potencjał inwestycyjny w tej części miasta i konsekwentnie zwiększamy tu nasz stan posiadania. Już w tej chwili dysponujemy największą możliwą do komercyjnego wykorzystania przestrzenią w tzw. biznesowym centrum miasta i rozważamy kolejne akwizycje w tym rejonie - mówi Piotr Fijołek, Partner w Griffin Real Estate.

 

Obecnie deweloper skupia się na ukończeniu procesu akwizycji. Plany dotyczące zagospodarowania nieruchomości, która po dzisiejszym przetargu obejmuje już 5,5 ha zostaną ujawnione w późniejszym okresie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra