Giant

EKO Bird & Bird z nową umową najmu w biurowcu Kulczyka

Stratos Office Center w Warszawie
Lobby w biurowcu Stratos Office Center
Oddział międzynarodowej kancelarii Bird & Bird przedłużył umowę najmu i powiększył powierzchnię zajmowaną w warszawskim biurowcu Stratos Office Center.

W biurowcu należącym do Kulczyk Silverstein Properties (KSP) warszawski oddział sieci Bird & Bird będzie zajmował 960 mkw. powierzchni.

 

Historia międzynarodowej kancelarii Bird & Bird sięga 1846 roku. Sieć posiada 27 biur w Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie i w Australii, w których zatrudnia ponad 1100 pracowników. Polskie biuro świadczy usługi prawne w obszarze ochrony własności intelektualnej, IT, cloud computingu i ochrony danych osobowych, a także doradza w kwestiach regulacyjnych dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego, IT, e-commerce, telekomunikacyjnego i farmaceutycznego oraz przy projektach badawczo-rozwojowych, w tym w zakresie transferu technologii. Kancelaria znana jest również z silnej praktyki rozwiązywania sporów oraz doradztwa w zakresie fuzji i przejęć. Międzynarodowe rankingi: Chambers Global, Chambers Europe, Legal 500, World Trademark Review, Intellectual Asset Management – World's Best Patent Practitioners wyróżniają polskie biuro Bird & Bird w wielu obszarach prawa, w szczególności własności intelektualnej i nowych technologii.

 

Powiększenie naszej powierzchni jest wynikiem dalszego rozwoju firmy. Nowe biuro zaplanowaliśmy dla 80-osobowego zespołu (w tym 50 prawników). Pomimo wielu ciekawych ofert najmu zdecydowaliśmy się postawić na sprawdzonego partnera – KSP. W budynku Stratos jesteśmy od 2010 roku. Przez ostatnie cztery lata mieliśmy okazję doświadczyć profesjonalnej, efektywnej i miłej współpracy z administracją i obsługą budynku. W 2013 roku KSP gruntownie odświeżył lobby, budynek ma duży parking podziemny i doskonałą lokalizację w centrum miasta. Zalety budynku klasy A - użyteczność i prestiż Stratos łączy z wygodą i przytulnością - mówi Maciej Gawroński, Partner zarządzający warszawskiego biura Bird & Bird.

 

Obecnie biurowiec Stratos Office Center jest już wynajęty w 91 proc. Łącznie w budynku znajduje się 10 330 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A, 166 mkw. powierzchni handlowej i 182 mkw. magazynu. W gronie obecnych najemców są m.in. BRE Leasing, Ambasada Belgii, Antal International. Do ich dyspozycji pozostaje 169 miejsc postojowych w 3-poziomowym parkingu podziemnym i reprezentacyjne lobby. Projekt zrealizowany został w 2000 roku przez wiedeńskiego dewelopera, firmę Karimpol. Nabycie projektu od Pramerica Real Estate Investors w 2011 roku było pierwszą transakcją zrealizowaną przez Kulczyk Silverstein Properties.


0.0
Napisz pierwszy komentarz