Olivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoTétris Poland logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoPodium Investment logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArchicom logoNowy Styl Group logoKontor logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO IMMOFINANZ Group wynajęła 6000 mkw.

Nimbus Office
Nimbus Office
Spółka IMMOFINANZ Group podpisała z firmą Marsh & McLennan Companies (MMC) umowę wynajmu 5800 mkw. powierzchni w biurowcu Nimbus.

Umowa z MMC to kolejna – po transakcji najmu na ponad 7000 mkw. w budynku biurowym Equator – tak duża, indywidualna transakcja na rynku warszawskim, zawarta przez austriackiego inwestora i dewelopera w ostatnich miesiącach.

 

MMC oferuje specjalistyczne usługi oraz doradztwo w obszarach związanych m.in. z zarządzaniem ryzykiem, reasekuracją i zarządzaniem kapitałem ludzkim. Na nowo wynajętą powierzchnię firma wprowadzi się w styczniu 2015 roku.

 

W ostatnim czasie IMMOFINANZ Group podpisał także umowę najmu w budynku Nimbus z firmą Nexity. Największy we Francji dostawca usług w zakresie budowy i zarządzania nieruchomościami, w tym projektami biurowymi, hotelowymi i mieszkaniowymi zajmie ok. 400 mkw. Oba kontrakty deweloper zawarł na okres pięciu lat.

 

Nimbus Office zlokalizowany jest w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 98 w pobliżu Zawisza Square. Biurowiec oferuje 19 000 mkw. biur i powierzchni komercyjnej. Buydnek posiada certyfikat ekologiczny LEED.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra