Giant

Nowi najemcy w krakowskim K1

K1 - najwyższy krakowski biurowiec
K1 - najwyższy krakowski biurowiec
Firma Regus zajmie 900 mkw. powierzchni w biurowcu K1 – najwyższym tego typu obiekcie w Krakowie.

Firma Regus do nowego biura wprowadzi się w czerwcu tego roku, zajmując łącznie 900 mkw. na 11. oraz 12. piętrze wieżowca K1. Na wynajętej powierzchni w najwyższym krakowskim biurowcu powstanie 90 stanowisk pracy. Najemcę reprezentowała firma doradcza Colliers International.

 

Jesteśmy dumni, mogąc zaoferować naszym klientom usługi w tak fantastycznym miejscu – komentuje wybór K1 Paweł Ornatek, Country Manager w firmie Regus. – Już kilka miesięcy przed planowanym otwarciem obserwujemy duże zainteresowanie, głównie ze strony klientów międzynarodowych, znających naszą ofertę z innych rynków i planujących ekspansję w Krakowie. Jestem przekonany, że biurem w tak atrakcyjnym budynku zainteresują się także firmy lokalne, ceniące sobie elastyczność i prestiż – dodał.

 

Wieżowiec K1 jest położony przy ul. Pokoju 1, w odległości ok. 1,5 km od Starego Miasta. Biurowiec o wysokości 77 m oferuje 11 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Dolne piętra przeznaczone są na powierzchnię handlową. W 2014 r. budynek został gruntownie zmodernizowany i zyskał nową nazwę (poprzednia nazwa to Cracovia Business Center). Właścicielem nieruchomości są fundusze Pramerica Real Estate Investors oraz WX Managment Services Sp. z o.o.

 

Kraków jest niezmiennie rynkiem bardzo dynamicznych pod względem aktywności najemców. Zeszły rok, w którym wynajęto prawie 120 tys. mkw. powierzchni biurowej był rekordowy pod tym względem. Utrzymujący się bardzo niski poziom pustostanów powoduje, że wielu najemców, zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero otwierają biuro w Krakowie, poszukuje elastycznych rozwiązań oferowanych przez firmę Regus – powiedziała Anna Galicka-Bieda, Dyrektor Regionalny Colliers International w Krakowie.

 

Firma Regus oferuje wynajem umeblowanych powierzchni biurowych, sal konferencyjnych oraz salonów biznesowych, wraz z pełną obsługą administracyjną i usługami towarzyszącymi. Oferuje również usługę Biura Wirtualnego.

 


1.0
Napisz pierwszy komentarz