PGE Narodowy

Twarda 2 z pierwszym najemcą

Cosmopolitan
Lobby biurowe
Kancelaria KKLW jest pierwszym najemcą budynku biurowego wchodzącego w skład kompleksu Cosmopolitan.

Pierwszym najemcą obiektu przy ul. Twardej 2 w Warszawie jest kancelaria KKLW. Nowe biuro o powierzchni 300 mkw. zlokalizowanej na trzecim piętrze budynku, rozpocznie działalność w czerwcu br.

 

Twarda 2 stanowi część kompleksu Cosmopolitan, położonego w warszawskim Centralnym Obszarze Biznesu przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ulicy Grzybowskiej. W skład kompleksu Cosmopolitan wchodzi 44-piętrowa wieża mieszkalna oraz wspomniany budynek biurowo-usługowy. Czterokondygnacyjne podium, przeznaczone na powierzchnie handlowo-usługowe, stanowi podstawę dla wieży, w której mieszczą się 252 mieszkania. W obiekcie biurowym, obok powierzchni biurowych klasy A, znajdą się również kawiarnie i galerie. Budynek biurowy połączony będzie z podium wieży poprzez szklany dach. Najemcy Cosmopolitan Twarda 2/4 korzystać będą mogli z podziemnego garażu oferującego 299 miejsc postojowych. Na czwartej kondygnacji znajdą się fitness i business kluby oraz taras z widokiem na Plac Grzybowski i ul. Emilii Plater.

 

Inwestorem projektu jest Tacit Development, zaś wyłącznym agentem biurowca Wood Lark Group. Za projekt architektoniczny Cosmopolitan odpowiada Helmut Jahn.

 


0.0
Tagi: Twarda Tower
Napisz pierwszy komentarz