Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPodium Investment logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArchicom logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoINTERBIURO logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowy najemca w Olivia Business Centre

Olivia Tower
Olivia Tower
Polski producent żywności dla zwierząt otworzył biuro w gdańskim kompleksie Olivia Business Centre.

W Olivia Tower, budynku wchodzącym w skład Olivia Business Centre nowe biuro otworzyła firma Animal Pharmaceutical Laboratories. APL jest polskim producentem żywności i suplementów diety dla małych zwierząt, psów, kotów oraz gatunków egzotycznych. W gdańskim biurze mieści się dział marketingu internetowego i telefonicznego, podczas gdy zakład produkcyjny znajduje się w Kulicach (woj. pomorskie). Działająca od 2010 spółka współpracuje również z klientami zagranicznymi, m.in. z Europy, Azji, Ameryki Pn. i Pd. Siedziba firmy w Olivia Tower jest wykorzystywana również do spotkań biznesowych z potencjalnymi klientami. APL swoją powierzchnię biurową dzieli z trzema innymi firmami – Scienceplast, Schmith Polska oraz Biofeed.

 

W krótkim czasie wśród naszych klientów zaczęli przeważać klienci prestiżowi mówi Magdalena Wysocka, manager APL – Dlatego chcieliśmy wybrać na swoją siedzibę biuro w prestiżowym miejscu, odpowiednim do goszczenia ważnych kontrahentów. Po spotkaniach często dzielą się z nami wrażeniami z wizyt OBC i są oni zachwyceni – od lobby aż po Olivia Sky Club. To miejsce na światowym poziomie, którego wcześniej w regionie brakowało. Mocnym argumentem jest dla nas także znakomita infrastruktura centrum i łatwy dostęp do wykwalifikowanych pracowników.

 

Obecność firmy APL na terenie Olivia Business Centre to dowód na to, że jesteśmy otwarci także na małe i średnie przedsiębiorstwa z dużymi ambicjami mówi Agnieszka Zglicka, Project Director z Olivia Business Centre. Zglicka zwraca także uwagę na to, jak duży wpływ na wizerunek firmy i jej postrzeganie przez potencjalnych kontrahentów ma otoczenie biznesowe, które ułatwia nawiązywanie kontaktów i stanowi solidny fundament pod rozwój w międzynarodowej skali.

 

APL jest jest jedną z czterech firm, które w przeciągu ostatnich czterech miesięcy wprowadziły się do Olivia Business Centre. Pozostałe trzy to Alnet Systems, Omida Logistics oraz KOKU Sushi.

 

Po oddaniu do użytku w pierwszej połowie br. budynku Olivia Six, Olivia Business Centre będzie drugim największym projektem biurowym w Polsce. Oprócz nowoczesnych przestrzeni biurowych w OBC dostępne są m.in. 3 niezależne centra konferencyjne, inkubator przedsiębiorczości z biurami typu instant office, żłobek, przedszkole, apteka, centrum medyczne Medicover, restauracja, kawiarnia Starbucks, sushi bar, sklep, salon fryzjerski, 3 banki, bankomat, salon sprzedaży Energa, notariusz. Planowane jest otwarcie kolejnej restauracji. Centrum posiada 1600 miejsc parkingowych, także bezpłatnych oraz szatnie dla rowerzystów.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra