Giant

Nowy budynek w portfelu Yareal

Yareal zakupił budynek, w którym wcześniej znajdowała się siedziba "Kredyt Bank"
Poprzednim właścicielem obiektu był fundusz Deka Immobilien GmbH
Spółka Yareal Polska zakupiła budynek biurowy na warszawskiej Woli.

W skład biurowego portfolio działającego na warszawskim rynku dewelopera Yareal Polska wszedł biurowiec położony na Woli przy ul. Kasprzaka 2/8. Budynek wcześniej znany był jako siedziba „Kredyt Bank”. Poprzednim właścicielem obiektu był fundusz Deka Immobilien GmbH.

 

Ta część Woli staje się nie tylko nowym, dynamicznie rozwijającym się obszarem biznesowym stolicy, ale również atrakcyjnym miejscem z punktu widzenia mieszkańca Warszawy, który docenia bliskość centrum i miejsc, w których można spędzić czas wolny. Jednym z kluczowych czynników wpływającym na naszą decyzję o zakupie nieruchomości jest położenie budynku w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Rondo Daszyńskiego – komentuje Eric Dapoigny, Prezes Yareal.

 

Obecnie prowadzony jest proces najmu, za który odpowiedzialne są m.in. firmy Woodlark oraz Brochocki. Czterokondygnacyjny budynek biurowy oferuje 10 600 mkw. powierzchni biurowej podzielonej na pokoje oraz przestrzeń typu open space.

 

Yareal Polska Sp. z o.o., jest spółką należącą do Yareal International N.V., firmy działającej na europejskim rynku nieruchomości. Yareal realizuje projekty z zakresu nieruchomości mieszkaniowych i biurowych.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz