Giant

Renegocjacja umów w New City

New City
New City
Dwie firmy zdecydowały się na przedłużenie umów w należącym do Hines Global REIT warszawskim biurowcu New City.

W mieszczącym się na warszawskim Mokotowie kompleksie New City na kolejne 5 lat pozostanie firma HDS, która zdecydowała się także na wynajęcie dodatkowej powierzchni. W kwietniu HDS planuje otworzyć w New City kawiarnię So! Coffe. Obecnie w biurowcu najemca prowadzi sklep typu convenience.

 

Decyzję o przedłużeniu umowy wynajmu przestrzeni biurowej podjęła również firma będąca producentem rozwiązań w zakresie wymiany ciepła, oddzielania i technologii sterowania przepływami. Firma pozostanie w swoim biurze o powierzchni niemal 800 mkw. 

 

Cieszymy się z przedłużenia umów najmu, gdyż stanowią one dowód satysfakcji z jakości New City ze strony firm działających w kompleksie. Jesteśmy przekonani, że jego użytkownicy będą chętnie korzystali z nowej kawiarni – zarówno w celach biznesowych, jak i po godzinach pracy. Format So! Coffee gwarantuje najwyższą jakość usług, dostępnych na miejscu w New City – mówi Przemysław Iznerowicz, Dyrektor Projektu w Hines Polska.

 

Zlokalizowany przy ul. Marynarskiej 15 w Warszawie kompleks składa się z dwóch budynków – New City oraz New City 2. Oferuje on ponad 44 000 mkw. powierzchni najwyższej klasy. Kompleks charakteryzuje się doskonałą ekspozycją oraz bezpośrednim sąsiedztwem skrzyżowania łączącego cztery najważniejsze arterie Mokotowa – aleję Wilanowską oraz ulice: Marynarską, Wołoską i Rzymowskiego. 

 

Poza powierzchnią biurową na parterze budynku znajdują się także lokale handlowo-usługowe, zaś na trzech kondygnacjach podziemnych znajduje się garaż na 1225 pojazdów. Ponadto nad ziemią do syspozycji gości przewidziano 75 miejsc parkingowych.

 

New City zostało zaprojektowane z myślą o stworzeniu efektywnego układu funkcjonalnego. Udało się to osiągnąć dzięki formie architektonicznej kompleksu. Każde skrzydło New City posiada własny hol wejściowy, osobną klatkę schodową oraz niezależną komunikację windową. Nowoczesna recepcja znajduje się w centralnej części dwukondygnacyjnego holu wejściowego.

 

Właścicielem New City od 2013 roku jest Hines Global REIT, z kolei spółka Hines Polska w kompleksie pełni funkcję zarządcy aktywów i zarządcy nieruchomości.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz