PGE Narodowy

OTCF lokatorem Parku Rozwoju

Inwestycja biurowa Echo Investment powstaje w południowej części Mokotowa, przy ulicy Konstruktorskiej 10
Park Rozwoju
Właściciel m.in. aktywnie wspierającej polskich sportowców marki 4F firma OTCF, wynajął 1200 mkw. w realizowanym przez Echo Investment I etapie Parku Rozwoju.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do grona użytkowników Parku Rozwoju dołączyła firma OTCF. Tym samym zbliżamy się do końca procesu komercjalizacji I etapu inwestycji. Budynek jest już wynajęty w 80 proc. – mówi Paweł Milcarz, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Zlokalizowany przy ul. Konstruktorskiej 10 w Warszawie Park Rozwoju oferować będzie łącznie 32 000 mkw. w dwóch budynkach. W łączniku między nimi znajdzie się restauracja. W projekcie uwzględniono również dwupoziomowy parking podziemny oraz parking nadziemny, dysponujące łącznie 740 miejscami postojowymi. Nie zapomniano również o strefach relaksu: na terenie kompleksu znajdzie się dziedziniec z wodną kaskadą i kantyną, wewnętrzne place z wygodnymi ławkami, zielone tarasy na dachach i siłownia na świeżym powietrzu. Dla rowerzystów przygotowano garaż ze stojakami i szatnie z prysznicami.

 

Wybór Parku Rozwoju przez 4F na warszawską siedzibę tej firmy kolejny raz potwierdza pewną prawidłowość, gdzie nowoczesne, prestiżowe firmy wybierają projekty biurowe, które cechuje nie tylko nowoczesna bryła, ale również zaawansowane rozwiązania technologiczne i zielone rozwiązania. Ważnym elementem w wyborze tej lokalizacji była również bardzo dobra widoczność budynku z trasy N-S i ul. Marynarskiej – komentuje Michał Żelski, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Firma OTCF, w skład której wchodzą następujące marki: 4F – odzież sportowa, 4Faces – sklepy multibrandowe, produkty outdoorowe - Outhorn, jest jednym z wiodących, prężnie rozwijających się producentów i importerów odzieży i akcesoriów sportowych. Marka 4F od lat współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim, Polskim Związkiem Narciarskim, Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki oraz Polskim Związkiem Biathlonowym, a od 2014 roku do tego grona dołączył Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz