Giant

EKO PKO na dłużej w biurowcu Oxygen

Oxygen w Szczecinie
Oxygen w Szczecinie
PKO Bank Polski zdecydował się przedłużyć umowę najmu blisko 750 mkw. w szczecińskiej inwestycji Echo Investment.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że PKO BP zdecydował się na przedłużenie umowy najmu w naszej inwestycji. To dowód na to, że Oxygen, jako budynek oddany do użytku ponad cztery lata temu, cały czas spełnia oczekiwania wymagających użytkowników – komentuje Michał Żelski, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

 

Oxygen jest 9-kondygnacyjnym budynkiem biurowym zlokalizowanym w Szczecinie przy skrzyżowaniu ul. Malczewskiego i al. Wyzwolenia. Obiekt oferuje ponad 14 000 mkw. powierzchni najmu, wyposażonej m.in. w wysokiej klasy łącza teleinformatyczne, system bezpieczeństwa, nowoczesny i energooszczędny system klimatyzacji, monitoring i system kontroli dostępu. Najemcy biurowca mają do dyspozycji 181 miejsc postojowych na parkingach naziemnym i podziemnym. Dotychczas na wynajem biur w Oxygenie zdecydowały się m.in. firmy Tieto Poland, brightONE, Enea, Vortex Polska i Medicover.

 

Autorem projektu architektonicznego obiektu jest gdańska pracownia Arch Deco. Oddany w III kwartale 2012 roku Oxygen otrzymał wiosną 2013 roku otrzymał ekologiczne certyfikaty BREEAM In-Use potwierdzające energooszczędność budynku i dbałość o środowisko. Budynek uzyskał BREEAM In-Use z oceną bardzo dobrą zarówno w kategorii Asset Rating (budynek) jak i Building Management (jakość zarządzania). 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz