Proton Office

EKO Dom maklerski wynajął w Eurocentrum

Eurocentrum Office Complex
Eurocentrum Office Complex
Nowym najemcą zielonego biurowca należącego do Grupy Capital Park został Dom Maklerski Michael/Ström.

Dom Maklerski Michael/Ström wynajął ok 770 mkw. powierzchni biurowej na dziesiątym piętrze budynku Beta wchodzącego w skład kompleksu Eurocentrum. Nowy najemca do obiektu przy Alejach Jereozolimskich wprowadził się w kwietniu br. Umowa podpisana została na okres 5 lat.

 

Jest to kolejna umowa najmu podpisana przez Grupę Capital Park na przestrzeni ostatnich miesięcy. W tym czasie do grona najemców Eurocentrum Office Complex dołączyły m.in. Chiesi Poland Sp. z o. o., międzynarodowy koncern farmaceutyczny Fresenius Kabi oraz Mota Engil Central Europe SA komentuje, Anna Dużyńska, Letting Manager w Capital Park. Stale powiększa się również szeroki wachlarz oferty dodatkowej dedykowanej pracownikom kompleksu biurowego. W Eurocentrum skorzystać można m.in. z usług profesjonalnego Concierge & Lifestyle Managera, który udzieli pomocy w zakresie zarówno spraw indywidualnych, jak i wszelkich potrzeb firmy lub biura, zrobić zakupy w niedawno otwartej drogerii czy też odwiedzić manikiurzystkę – dodaje.

 

Dom Maklerski Michael/Ström oferuje produkty finansowe, w tym m.in. zamknięte fundusze inwestycyjne dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych, usługi z zakresu investment banking oraz kompleksowe analizy rynku. Michael/Ström specjalizuje się w organizacji finansowania dłużnego, w tym w szczególności emisji obligacji korporacyjnych.

 

Eurocentrum Office Complex łącznie dostarczy na rynek stolicy 69 578 mkw. powierzchni najmu, w tym 67 005 mkw. powierzchni biurowej. Pierwszy etap inwestycji zakończył się w czerwcu 2014 roku. Tym samym do użytku oddano dwa budynki – Beta i Gamma, o łącznej powierzchni 42 337 mkw. Obecnie trwają prace nad drugim etapem budowy, w ramach której powstaje piętnastokondygnacyjny budynek Delta (27 241 mkw.). Eurocentrum Office Complex zostało precertyfikowane w systemie LEED na poziomie Gold.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz