Proton Office

Plac Unii z nowymi najemcami

Plac Unii
Plac Unii
Do grona najemców Placu Unii dołączyły Green House Development oraz Futureal Management Poland. Firmy łącznie zajmą ponad 1000 mkw. powierzchni biurowej.

Warszawski deweloper mieszkaniowy Green House Development podpisał umowę najmu blisko 760 mkw. powierzchni biurowej w Placu Unii. Nowa siedziba spółki będzie zlokalizowana na dziesiątym piętrze budynku A. Drugim najemcą biurowca jest firma Futureal Management Poland – wchodząca w skład międzynarodowej Grupy Futureal działającej na rynku inwestycyjnym i deweloperskim. Futureal Managment zajmie 273 mkw. na siódmym piętrze również w budynku A. Firmy do nowych siedzib wprowadzą się w lipcu br.

 

Inwestycja zlokalizowana przy placu Unii Lubelskiej to jedna z największych nieruchomości komercyjnych oddanych do użytku w ostatnich latach w Warszawie. Kompleks składa się z trzech budynków, oferujących 41 300 mkw. powierzchni biurowej klasy A+ oraz 15 500 mkw. powierzchni w trzypoziomowym centrum handlowym – Plac Unii City Shopping. Projekt Placu Unii powstał w pracowni APA Kuryłowicz & Associates. Właścicielem kompleksu jest Invesco Real Estate. Inwestycja została zrealizowana przez spółkę joint-venture Grupy Liebrecht & wooD i BBI Development SA. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz