Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoKontor logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoSpectra Development logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Nowi lokatorzy Nimbusa zajmą 6500 mkw.

Nimbus Office
Nimbus Office
Spółka IMMOFINANZ Group podpisała dwie umowy najmu w warszawskim budynku biurowym Nimbus. Do grona najemców obiektu dołączyła grupa ubezpieczeniowo-finansowa Euler Hermes oraz operator usług telekomunikacyjnych Intelligent Technologies.

Kontrakt podpisany z Euler Hermes jest trzecią największą transakcją najmu powierzchni biurowej podpisaną przez IMMOFINANZ Group wciągu ostatnich sześciu miesięcy w Polsce (po umowach opiewających na 7000 mkw. w biurowcu Equator i 5800 mkw. w obiekcie Nimbus) i jednocześnie największą podpisaną od początku 2015 r.

 

Spółka należąca do międzynarodowej grupy ubezpieczeniowo-finansowej, w Polsce obecna od 1998 r. zdecydowała się wynająć 5500 mkw. Tym samym zajmie całe cztery najwyższe piętra budynku, czyli 11 i 14. Z kolei operator usług telefomunikacyjnych oraz teleinformatycznych skierowanych do klientów biznesowych – firma  Intelligent Technologies SA – wprowadzi się na 8 piętro, gdzie będzie miał do dyspozycji 1000 mkw.

 

Euler Hermes oraz ITSA to kolejne firmy, które zdecydowały się zlokalizować swoje biuro w Nimbusie. Dzięki tak znaczącym umowom najmu udowadniamy po raz kolejny na rynku, że posiadamy bardzo dobry projekt deweloperski z już bardzo wysokim procentem wynajmu. Dodatkowo, duże zainteresowanie Nimbusem, które dostrzegamy ze strony potencjalnych najemców, pozawala nam być optymistami, jeśli chodzi o wynajem pozostałej powierzchni w tym projekcie – komentuje Magdalena Kowalewska, Head of Asset Management Office & Logistics Poland.

 

Nimbus Office to budynek biurowy klasy A, zlokalizowany w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 98, w sąsiedztwie Placu Zawiszy. Obiekt oferuje ponad 19 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej, uzupełnionej zielonymi tarasy i balkonami, które tworzą przyjazny klimat. Nimbus Office jest biurowcem wpisującym się w ideę zrównoważonego budownictwa, co potwierdza certyfikat LEED.

 

W kwietniu bieżącego roku Nimbus zwyciężył w konkursie organizowanym przez portal E-biurowce.pl „Biurowiec Roku 2014”.

 

Zobacz więcej: Biurowiec Roku 2014.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra