Giant

Centrum Hieronimus z restauracją i kawiarnią

Centrum Hieronimus, fot. JK, wroclaw.pl
Centrum Hieronimus, fot. JK, wroclaw.pl
Na parterze wyremontowanej kamienicy należącej do Zbigniewa Grycana będą mieściły się restauracja i kawiarnia.

Od początku 2015 r. całą powierzchnię biurową w biurowcu Centrum Hieronimus utworzonym w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Świdnickiej (tzw. Szlany Dom) wynajmuje wrocławski oddział firmy Opera Software (ok. 5000 mkw.). Pod koniec kwietnia spółka podpisała umowę podnajmu lokalu z właścicielem restauracji Dinette i kawiarni Di Cafe-Deli. Zajmowana przez niego powierzchnia znajduje się w dolnej kondygnacji i posiada prawie 300 mkw.

 

Lokale Dinette i Di oferują autorską kuchnię, świeże, wypiekane na miejscu pieczywo i bogatą ofertę śniadaniową. Oba z powodzeniem działają już w biurowcu Sky Tower przy ul. Powstańców Śląskich.

 

Od lipca 2013 roku trwał generalny remont dwóch budynków zlokalizowanych u zbiegu pl. Teatralnego i ul. Świdnickiej. Inwestycja obejmowała m.in. odnowienie elewacji, wymianę instalacji, w jednym z budynków – także stropów. W obiektach zainstalowano również podniesione podłogi, dzięki którym – zgodnie z indywidualnymi potrzebami najemców – będą mogły być rozprowadzane instalacje elektryczne i komputerowe. Na kompleks składają się dwa budynki o łącznej powierzchni biur ok. 5200 mkw. Właścicielem nieruchomości jest przedsiębiorca Zbigniew Grycan, obecnie właściciel spółki Grycan – lody od pokoleń.


0.0
Tagi: Wrocław
Napisz pierwszy komentarz