HAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoNowy Styl Group logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPodium Investment logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoArchicom logoVantage Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCity Space logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Warimpex w Łodzi

U zbiegu ulic Zachodniej i Ogrodowej w Łodzi spółka Warimpex zbuduje kompleks biurowo-usługowy.

Austriacka firma Warimpex na drodze przetargu kupiła działkę położoną na rogu ulic Zachodniej i Ogrodowej, w pobliżu Pałacu Poznańskiego. Na terenie inwestor zamierza zrealizować kompleks biurowo-usługowy. Nieruchomość została kupiona przez Warimpex za 6 800 001 zł. Firma przebiła proponowaną cenę o złotówkę.

 

Działka u zbiegu ulic Zachodniej i Ogrodowej liczy 6200 mkw. Na budowę kilkupiętrowego biurowca z lokalami usługowymi firma będzie miała 5 lat od momentu podpisania umowy, które nastąpi prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.

 

Inwestor planuje zrealizować biurowiec z lokalami handlowymi i usługowymi na parterze. Dla najemców przewidziano zielony dach i 2-poziomowy, podziemny parking z 350 miejscami. Elewacja budynku zostanie wykonana ze szkła i cegły.

 


0.0
Tagi: Warimpex
Napisz pierwszy komentarz
mantra