PGE Narodowy

Play zostaje w Marynarska Business Park

Marynarska Business Park
Marynarska Business Park
Operator sieci telefonii komórkowej Play podpisał umowę przedłużającą najem w kompleksie biurowym Marynarska Business Park w Warszawie.

Firma P4 przedłużając umowę z inwestorem Marynarska Business Park, podpisała najem ponad 10 000 mkw. O tym, że pozostajemy w Marynarska Business Park zdecydował szereg czynników, najistotniejsze z nich to elastyczność przestrzeni biurowej, odpowiedni standard budynku, bliskość do naszych kontrahentów oraz atrakcyjne warunki komercyjne – komentuje Jarosław Wojciechowski-Boruta, Dyrektor Departamentu Zakupów i Administracji P4 Sp. z o.o.

 

W procesie negocjacji operatora Play reprezentowali eksperci JLL. Cieszymy się z możliwości ponownej współpracy z P4 i marką Play przy określaniu potrzeb oraz długofalowej strategii dotyczącej powierzchni biurowej zajmowanej przez firmę. Podpisana umowa jest jedną z największych transakcji najmu podpisanych w tym roku na rynku biurowym na Mokotowie – mówi Karol Patynowski, Dyrektor w Dziale Reprezentacji Najemcy JLL.

 

Kompleks Marynarska Business Park zlokalizowany jest na Służewcu Przemysłowym (Mokotów) przy ul. Taśmowej 7, składa się z czterech nowoczesnych budynków o łącznej powierzchni najmu ok. 43 000 mkw. Kompleks został ukończony latem 2008 r. Jego właścicielem jest jeden z funduszy Heitman LLC. Właścicielowi w transakcji doradzała firma Cushman & Wakefield.


0.0
Napisz pierwszy komentarz