INTER-BUD logoKontor logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wszystkie biura na Stadionie Narodowym mają najemców

Stadion Narodowy - widok z biura
Stadion Narodowy - widok z biura
Część biurowa Stadionu Narodowego w Warszawie została już w pełni skomercjalizowana. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem biur byłą firma Walter Herz.

Stadion Narodowy w Warszawie oferuje ponad 15 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A, rozlokowanej na dwóch kondygnacjach. Biura wyposażone w nowoczesne rozwiązania techniczne, charakteryzują się ponadprzeciętną wysokość 3,4 m, industrialnymi sufitami i licznymi przeszkleniami

 

Do części biurowej Stadionu Narodowego wprowadziły się firmy z różnych sektorów. Bartłomiej Zagrodnik, prezes zarządu firmy Walter Herz, która jest wyłącznym agentem wynajmu biur przy Stadionie Narodowym informuje, że zawarte umowy dotyczą modułów o metrażu od 100 do 6000 mkw. Na wynajem powierzchni biurowej przy alei Księcia Józefa Poniatowskiego 1 zdecydowały się m.in. firmy z sektora IT, agencje marketingowe, firmy doradcze i szkoleniowe, pracownie architektoniczne, wydawnictwa, firmy medyczne i edukacyjne, związki sportowe, operatorzy turystyczni, firmy dystrybucyjne, handlowe, a nawet produkcyjne – wymienia Bartłomiej Zagrodnik. – Zachętą dla najemców okazały się m.in. pakiety rabatowe na usługi Centrum Konferencyjnego i Biznes Klubu, udział w wydarzeniach stadionowych oraz wynajem powierzchni do organizacji eventów i lóż na stadionie – dodaje.  

 

Na Stadionie Narodowym najemcy mają do dyspozycji nieograniczoną liczbę bezpłatnych, naziemnych miejsc parkingowych, mogą uczestniczyć w wydarzeniach stadionowych, odwiedzać organizowane imprezy i wystawy oraz korzystać z restauracji i punktów gastronomicznych, sklepu czy kina 5D, znajdujących się na terenie obiektu.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra