Wszystkie biura na Stadionie Narodowym mają najemców

Stadion Narodowy - widok z biura
Stadion Narodowy - widok z biura
Część biurowa Stadionu Narodowego w Warszawie została już w pełni skomercjalizowana. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem biur byłą firma Walter Herz.

Stadion Narodowy w Warszawie oferuje ponad 15 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A, rozlokowanej na dwóch kondygnacjach. Biura wyposażone w nowoczesne rozwiązania techniczne, charakteryzują się ponadprzeciętną wysokość 3,4 m, industrialnymi sufitami i licznymi przeszkleniami

 

Do części biurowej Stadionu Narodowego wprowadziły się firmy z różnych sektorów. Bartłomiej Zagrodnik, prezes zarządu firmy Walter Herz, która jest wyłącznym agentem wynajmu biur przy Stadionie Narodowym informuje, że zawarte umowy dotyczą modułów o metrażu od 100 do 6000 mkw. Na wynajem powierzchni biurowej przy alei Księcia Józefa Poniatowskiego 1 zdecydowały się m.in. firmy z sektora IT, agencje marketingowe, firmy doradcze i szkoleniowe, pracownie architektoniczne, wydawnictwa, firmy medyczne i edukacyjne, związki sportowe, operatorzy turystyczni, firmy dystrybucyjne, handlowe, a nawet produkcyjne – wymienia Bartłomiej Zagrodnik. – Zachętą dla najemców okazały się m.in. pakiety rabatowe na usługi Centrum Konferencyjnego i Biznes Klubu, udział w wydarzeniach stadionowych oraz wynajem powierzchni do organizacji eventów i lóż na stadionie – dodaje.  

 

Na Stadionie Narodowym najemcy mają do dyspozycji nieograniczoną liczbę bezpłatnych, naziemnych miejsc parkingowych, mogą uczestniczyć w wydarzeniach stadionowych, odwiedzać organizowane imprezy i wystawy oraz korzystać z restauracji i punktów gastronomicznych, sklepu czy kina 5D, znajdujących się na terenie obiektu.


1.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz